PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252645}

Szkolny chwyt

Half Nelson
6,9 22 160
ocen
6,9 10 1 22160
7,2 12
ocen krytyków
Szkolny chwyt
powrót do forum filmu Szkolny chwyt

Oskara za muzykę ;]

użytkownik usunięty

sądzę iż muzyka w bardzo dużym stopniu przyczyniła się do powstania tego niesamowitego klimatu w tym filmie , pozdrawiam ! Film oczywiście najwyższej klasy ! Polecam !

Ja nawet zaryzykowałabym stwierdzenie, że to właśnie muzyka zbudowała w dużej mierze ten FILM ! Każde brzmienie tak naprawdę było IDEALNE i IDEALNIE wpasowane w obraz( chyba najbardziej ujęła mnie scena miłosna - niesamowicie sensualna - zarówno w odczycie jak i właśnie w podkładzie muzycznym ! )

To MUZYKA uczyniła ten film mega klimatycznym ( zgadzam się z przedmówcą:-) ) i INTRYGUJĄCYM !!!

Wielkie BRAWA!

ocenił(a) film na 9
NiKa789

"Muzyka uczyniła film intrygującym" - co za durny morał. Muzyka, muzyka, muzyka... Wnioskujecie, że bez muzyki ten film byłby słaby, albo najwyżej przeciętny, a ja się z Wami nie zgodzę. Doceniam ten film przede wszystkim za fabułę, grę aktorów i zdjęcia. Muzyka owszem jest ok, ale tylko ze względu na to, że została doskonale wpasowana w klimat amerykańskiej zbuntowanej młodzieży.
Wstyd, że w tak dobrym filmie ludzie dostrzegają tylko muzykę - co więcej, przypisują jej cały jego urok!

ocenił(a) film na 8

oj tak muzyka dodaje uroku. przydałby się soundtrack

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones