PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252645}

Szkolny chwyt

Half Nelson
6,9 22 160
ocen
6,9 10 1 22160
7,2 12
ocen krytyków
Szkolny chwyt
powrót do forum filmu Szkolny chwyt

aha no i Gosling tutaj niestety też był świetny.Przypadkiem ostatnio mialem okazje ogladać go w trzech roznych filmach i w kazdym z nich wypadl co najmniej bardzo dobrze.Oczywiscie moge sie na tym nie znac-na ocenianiu poczynań aktorskich takiego Ryana Goslinga-ale naprawde był nadzwyczaj przekonujący,a zwłaszcza w Half Nelsonie.

ocenił(a) film na 8
paniczBartosz

Popieram. Gosling to jeden z najlepszych aktorów młodego pokolenia. Ja po obejrzeniu "Fanatyka" staram się oglądac wszystkie filmy z jego udziałem jakie uda mi się znaleźć.
Odnośnie filmu, to bardzo mi sie podobał i chcę wierzyć, że główny bohater zawalczy z nałogiem.

paniczBartosz

zgadzam sie:) obejrzalam chyba wszystie filmy z goslingiem (od jakiegos czasu probuje obejrzec "odmienne stany moralnosci" ale nie potrafie sie na to zdobyc - przystojny ryan zmienia sie tam w nastolatka, jestem przerazona...) ale musze przyznac ze kazdy film z tym aktorem jest wyjatkowy:))) Bardzo spodobal mi sie PAMIĘTNIK - serdecznie polecam:) pierwszy romans, ktory tak mnie wciagnal, ze nie moglam oderwac oczu od ekranu 8D
daje mu 10/10:)

ocenił(a) film na 8
aneczka_89

Dzięki za wskazówkę. Muszę zobaczyć te filmy. Też staram się oglądać wszystkie jego filmy, ale trudno niektóre ściągnąć.
Pozdrawiam

Martelka

tak, ja też mam spore problemy ze znalezieniem kilku filmów:( szukałam ostatnio The last face ale niestety bez rezultatów... zaciekawił mnie też film Lars And The Real Girl. premiera ponoc była we wrześniu (światowa) a tu nic. znalazlam tylko zwiastun w necie

paniczBartosz

Jak do tej pory obejrzałem z nim filmy: Fanatyk, Śmiertelna wyliczanka, Stay, Half Nelson i już Pamiętnik na mnie czeka.
W filmie STAY kolo po prostu wymiata.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones