PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=436908}

Szminka

Why I Wore Lipstick to My Mastectomy
7,1 948
ocen
7,1 10 1 948
Szminka
powrót do forum filmu Szminka

Słaby!!!

ocenił(a) film na 1

Bardzo kiepski film.Nie wiem skad te bardzo dobre oceny.Pewnie,ze to bardziej babski film o emocjach:) Gra aktorska aktorki bardzo słaba,nie przekonuje mnie,skad oni ja wytrzasneli.

Rania

jak dla mnie film był bardzo dobry i myślę, że nie jest to pozycja tylko i wyłącznie dla kobiet. oglądałam go wiele razy i lubię do niego wracać. rak może dotknąć każdego z nas, w każdym wieku, a film świetnie oddaje walkę jaką ta kobieta musiała stoczyć z chorobą, samą sobą i światem. 8/10

ocenił(a) film na 3
dazzling

Film rzeczywiście bardzo słabiutki. I nie zgodzę się, że "oddaje walkę, jaką kobieta musiała stoczyć z chorobą". Raz miał być smutny, raz pogodny, a wyszedł naciągany. Tak wysoka ocena, która widnieje na filmwebie zachęciła mnie do obejrzenia "Szminki", ale i tym razem okazało się, że te oceny są często mocno zawyżone. No nic, dobrze, że każdy lubić coś innego :)

dazzling

zgadzam się z tą opinią ;) film mi się podobał :D może dla tego, że lubię tego typu filmy (czyli obyczajowe) :)

Rania

Popieram całkowicie ! Aktorka irytuje zamiast budzić współczucie, jej gra nieprzekonująca ,niby nowatorska formuła filmu kompletnie zawodzi a jedyne co mi się podobało to mąż głównej bohaterki ;)

Jeśli ktoś chce zobaczyć świetny film o podobnej tematyce i aktorkę która UMIE GRAĆ to polecam Emmę Thompson w tym filmie
http://www.filmweb.pl/film/Dowcip-2001-11731

Film prawdziwy,szczery do bólu i wzruszający aż trudno o nim zapomnieć a nie naciągana historyjka z drewnianym aktorstwem !
Porównując oba te filmy stwierdzam, że "szminka " to tylko strata czasu....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones