PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7684}

Szok

Mesmerized
6,3 157
ocen
6,3 10 1 157
Szok
powrót do forum filmu Szok

Wychowana w sierocińcu Victoria, pewnego dnia otrzymuje propozycję małżeństwa od znacznie starszego od siebie kupca - Olivera Thompsona. Zagubiona kobieta, zgadza się zostać żoną całkowicie obcego człowieka. Po ślubie czuje się jednak jak ptak uwięziony w klatce. Oliver jest z pozoru dobry dla swej wybranki, ale dąży do tego, aby całkowicie ją sobie podporządkować. W młodej kobiecie narastają coraz bardziej ambiwalentne uczucia połączone z odrazą...zwłaszcza wtedy, gdy pan Thompson daje upust swym wojerystycznym popędom, a także obarcza młodą żonę podcinaniem swych włosów w nosie, czy baczków. Tak nie może być! Osaczona Victoria wkrótce swą uwagę kieruje na młodszego brata Olivera...
Historia trochę bałaganiarska, aktorsko też zagrana bez siódmych potów, ale ogląda się całkiem w porządku. Młoda Jodie wykonała tu najcięższą orkę, więc warto zobaczyć chociażby dla niej i jej kasztanowych loczków. Na IMDb ocena filmidła wyjątkowo niska, więc nie radzę się nią do końca zniechęcać.

south-of-heaven

Bałaganiarstwo to dobre określenie... Ale filmy na faktach często są takowe. Przeczytałam opis przed oglądaniem i czekałam na to terroryzowanie i w sumie to się go za bardzo nie doczekałam.

ocenił(a) film na 6
m_a_c_88

Nie, no oczywiście, bo gdyby ją bil, to byłoby dopiero wtedy terroryzowanie...

Ewiatko

;) .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones