PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10016184}
6,3 2 480
ocen
6,3 10 1 2480
5,5 2
oceny krytyków
Szpieg, którego nie było
powrót do forum filmu Szpieg, którego nie było

Robert?
Kto to w ogóle jest Robert?
Kilkanaście biednych dziewczyn obrobił i zaraz film o nim nakręcili.
Za to Jarosław, Mateusz, Daniel, Antonii, Tadeusz - to są imiona dla prawdziwych twardzieli, co potrafią wydoić do sucha miliony frajerek i frajerów.
A filmów o nich nie kręcą...
Może kiedyś jeszcze nakręcą - będę oglądał, bo to będzie znacznie lepsze widowisko!
Takie mam marzenie, żeby kiedyś coś takiego zobaczyć... ;)

kotlet4ever

Nie zapominaj o Donaldzie, Aleksandrze i Lechu xD

ocenił(a) film na 7
rotor12

Nie zapominam.
Tylko to też są cienkie bolki (łącznie z bolkiem ;)
Nawet Sławek to też jest cienki bolek (choć z tego co pamiętam, to tak narozrabiał na Ukrainie, że tam go capnęli)
A to już jest jakieś osiągnięcie ;)

kotlet4ever

Spoko jak znów będą u władzy to szybko nadgonią zaległości.

ocenił(a) film na 7
rotor12

Wiesz co jest najgorsze? To, że prawdopodobnie masz rację. Odkąd pamiętam, to ciągle te same ryje siorbią z koryta i tylko się zmieniają co jakiś czas. A my możemy się tylko przyglądać. Bo te wieprze tak się już upasły, że nie można ich od koryta odepchnąć...

kotlet4ever

Widzę teraz komentarze na różnych forach typu "za PO było lepiej" hahaha. I tak to się kręci od 91' ludzie wybierają partię X potem ta partia kradnie, miesza i nic więcej. No to wybierają partię Y oni znów robią to samo, a więc ludzie zaczynają tęsknić za ugrupowaniem X. Żadnych zmian. Ciągle to samo.

ocenił(a) film na 7
rotor12

A ja to pamiętam już od 1989 - wtedy pierwszy raz poszedłem do urny i myślałem, że coś się zmieni.
I faktycznie się zmieniło.
Kraść zaczęli ci nowi.
Ci sami, co dziś teraz są już starzy...
Ale za to wśród wyborców mamy "konstans" - robią w kółko dokładnie to samo.
A kiedyś Albert Einstein powiedział:
"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów "
No i właśnie dlatego już nie chodzę na wybory.
Bo to nie ma najmniejszego sensu.
W naszych realiach oczywiście - w takiej Szwajcarii, to wygląda nieco inaczej... ;)

kotlet4ever

Ja to nawet 1946 pamiętam i te ich 3xtak haha. No, a tak poważnie to nigdy nie byłem na wyborach i nigdy nie będę bo co mi po tym skreślaniu nazwisk jak i tak na drugi dzień są dostarczane te "odpowiednie" znalezione w bagażniku samochodu jakiegoś SB'ka xD

ocenił(a) film na 7
rotor12

No to jeszcze nic nie rozumiesz o co chodzi w tej całej... demokracji... ;)
Wróć tu za jakieś 20 lat, to wszystko inaczej zobaczysz.
I pewnie wtedy zrozumiesz co kiedyś się odjebało... ;)

kotlet4ever

Haaa za 20 lat świat już nie będzie istniał, a jeśli nawet to już tych swoich dyrdymałów na forum pisać nie będziesz mógł... powinieneś to wiedzieć xD pewny byłem, żeś znaffffca z młodzieżowego forum xD wystarczyło cię odpowiednio sprowokować i dałeś się podpuścić jak dziecko. Popraw pisownie bo kaleczysz niesamowicie. Zanim mnie posądzisz o brak poprawnej pisowni to ja specjalnie(a co ważniejsze świadomie) tak piszę :)

ocenił(a) film na 7
rotor12

Jestem pełen podziwu dla Twej inteligencji i przenikliwości.

kotlet4ever

Cieszę się niesamowicie, a teraz(jak to powiedział Machulski do Stuhra w kiler) NO... TO SPIEPRZAJ!!!   xD

kotlet4ever

O kim jak o kim, ale o Danielu na pewno nakręcą. Mam nadzieję, że z happy endem, czyli na spacerniaku...

ocenił(a) film na 7
eltoro10000

To będzie ten dzień, co nawet sobie wezmę jakąś drobną pożyczkę od Bociana, ale kupię ten największy kubeł popcornu i będę to oglądał! ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones