PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=193980}

Sztandar chwały

Flags of Our Fathers
7,1 33 002
oceny
7,1 10 1 33002
6,5 11
ocen krytyków
Sztandar chwały
powrót do forum filmu Sztandar chwały

w najbliższy piątek (29 styczeń 2010 ) w tvn, razem z listami z Ivo Jimy

ocenił(a) film na 9
lucie

Widzę że też oglądasz "Prestiż" na TVN-ie=)
Właśnie chciałem dodać temat o tej samej tematyce=)
Co do piątku... już nie mogę się doczekać, jeszcze nie widziałem obu filmów

pjk23

Dokładnie, i jak widać nie tylko ja wpadłam na pomysł dodania tego tematu.
Prestiż, nie mogłam odmówić sobie tej przyjemności

ocenił(a) film na 9
lucie

I ja nie mogłem sobie odmówić tej przyjemności jaką było obejrzenie "Prestiż"...
Przyznam że nie oglądałem jeszcze zarówno "Sztandaru chwały" jak i "Listów z Iwo Jimy" więc nie wyobrażam sobie przegapienia ich w piątkowy wieczór...
Jak napisałaś w moim temacie, to będzie długi wieczór... który mam nadzieję spędzić na Iwo Jimie.
Pozdrawiam Serdecznie

lucie

I właśnie dzięki temu efekciarsko pociętemu trailerowi, połowa będzie spodziewać się kolejnego szeregowca Rayana połączonego z Pearl Harborn, a jak się już rozczaruje to odbije to sobie na ocenie filmu na stronce.

ocenił(a) film na 9
SteFranco

Zaliczam się do tej drugiej połowy... choć lubię sceny rodem z "Szeregowca Ryana" jak i "Pearl Harbor" (Choć wolę zdecydowanie Ryana) to spodziewam się innego obrazu... Słyszałem że poczciwy Clint chciał pokazać bardziej psychologiczny obraz walki oraz żołnierzy. Właśnie to chce zobaczyć. Mam nadzieję że użytkownicy będą oceniać film według całości obrazu, a nie efektownej TVN-owskiej zapowiedzi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones