PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627751}

Sztanga i cash

Pain & Gain
6,3 72 237
ocen
6,3 10 1 72237
5,1 16
ocen krytyków
Sztanga i cash
powrót do forum filmu Sztanga i cash

Ekranizacja GTA

ocenił(a) film na 9

to właśnie Pain & Gain. Jako fan serii dawno się tak dobrze nie bawiłem, polecam! Jest tu ten sam klimat, który towarzyszy nam w produkcjach Rockstara, połączenie Vice City i San Andreas (ah te siłownie, każdy pakował CJa), duża brutalność, mega przerysowane postacie, dobre efekty, świetna muzyka i jeszcze lepsza praca kamery. Zaskakująca fabuła trzymała mnie w napięciu od początku do końca (jak to możliwe, że te głąby są nadal na wolności?), a zakończenie w postaci dramatu dopełniło miksu gatunków humor-akcja-thriller-film o sportowcach. Nie nudziłem się ani chwili, jeśli ktoś jak ja nie lubi typowych komedii to prawdopodobnie mu się to spodoba.
No i smaczku dodaje fakt, że jest to oparte na faktach.

ocenił(a) film na 8
kacperpl

dokładnie GTA :)

ocenił(a) film na 8
kacperpl

na faktach oparte, ale jak to zwykle dużo odbiega od rzeczywistości. Ale GTA jak najbardziej. Klimat lat 90tych, szybkie auta, bikini, baseny, policja. Dobra zabawa w dużym skrócie. A zakończenie zgoła inne od całego filmu. To lubie!

kacperpl

Dobra rekomendacja. Jutro właśnie zamierzam obejrzeć ale ogólnie podchodziłem do tego jak pies do jeża a teraz mnie nagrzałęś ; )i gitara

ocenił(a) film na 10
kacperpl

właśnie za to kocham ten film jak to dobrze że są jeszcze ludzie którzy mnie rozumieją.

ocenił(a) film na 8
kacperpl

Postacie nie są przerysowane... to na podstawie prawdziwej historii.

ocenił(a) film na 9
kacperpl

Też mi się kojarzyło z GTA ten sam klimat, czarne poczucie humoru, brak poprawności politycznej, charakterystyczne postacie, satyra itp. szkoda że mało jest takich filmów, wielkie brawa należą się do trójki głównych aktorów którzy zostali dobrani do ról po prostu perfekcyjnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones