PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554}

Sztos

6,9 49 742
oceny
6,9 10 1 49742
6,4 9
ocen krytyków
Sztos
powrót do forum filmu Sztos

Scena w restauracji Baron należała do niego :D, rozwalił system.

extreme61

Jedna z lepszych scen, wiele mówiąca o realiach tamtych czasów. Nawet kwestia, którą wypowiada Lubaszenko do Nowickiego o tym, że ''mafioso ciśnienia nie trzymał''. :)
Realia i podwaliny polskiej przestępczości lat 70. Cudo !

extreme61

Zgadzam się , to była świetna scena i nie tylko ta:)

ocenił(a) film na 8
extreme61

Zgadzam się całkowicie. Cały film jest rewelacyjny. Zaś po obejrzeniu Sztosa 2, tym bardziej zacząłem go doceniać.

ocenił(a) film na 8
extreme61

Wedlug mnie tam mial miszcza Stoklosa.

ocenił(a) film na 10
marpa

Mało istotna kwestia ale jakoś mnie nurtuje z kolesiami jak często oglądamy Sztos. Czy Mietek z knajpy w Warszawie (Olaf Lubaszenko) to Mietek Serafin :), o którym wspomina Eryk na początku filmu pod hotelem gdy opowiada o imprezie w knajpie "Riviera"? Tak jak Eryk bawił u niego w stolicy przy okazji interesów tak i Mietek Serafin mógł balować u Eryka na wybrzeżu. W końcu kogo jak kogo ale cinkcarzy było stać na wojaże i imprezy po całym kraju.

ocenił(a) film na 10
cuma67

Zapytałem u "źródła":
Mietek Serafin i Mietek z Warszawy to nie ta sama osoba. Mietek Serafin to postać autentyczna. Zginął w wypadku na początku lat 90tych i jego nazwisko pojawia się ku pamięci.

ocenił(a) film na 6
extreme61

To prawda, super gadał, super tańczył i nawet śpiewal po pijaku :-)

ocenił(a) film na 6
Ewiatko

Fakt :) Wymiatał w każdej dziedzinie:)

ocenił(a) film na 9
extreme61

Idę k****, idę !!! :D

ocenił(a) film na 6
extreme61

To fakt. Jak gościu mnie delikatnie mówiąc nie zachwycał jako aktor, tak tutaj był zajedwabisty :D

ocenił(a) film na 8
extreme61

Lubaszenko nie robi już filmów, a szkoda. On ma inteligencję i ciekawe filmy robi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones