PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721387}

Sztuka i rzemiosło

Art and Craft
6,8 97
ocen
6,8 10 1 97
Sztuka i rzemiosło
powrót do forum filmu Sztuka i rzemiosło

Aż ma się go ochotę przytulić i wycałować : ) Jest tak uroczo oderwany od rzeczywistości. Outsider z głową na karku. Bardzo inteligentny z niezwykłym zmysłem obserwacji. Spostrzegawczy.

Uwielbiam oglądać Utalentowanych ludzi przy pracy, przebywać w ich otoczeniu, choćby oddzielał nas szklany ekran.

Mark jest po prostu Niesamowity. Ma świetne Poczucie Humoru i ciekawe podejście do Życia. Jest Intrygujący. Bardzo Go Polubiłam. Mój pokój wygląda podobnie : D, dużo Książek, zagracony - ciasno, ale przytulnie, farby, płótna i w tle obowiązkowo - no nie Simon Templar, nasz kultowy Święty, lecz Ukochany Fred Astaire na przykład : ) Mój ulubiony musical to Hair.

Tylko tamten koleś strasznie irytuje. Naczelny wódz-archiwista z Cincinnati. Zawsze się taki znajdzie : ( Zrozumiesz bądź nie, ale to Ty jesteś tym złym w tym filmie. I niezmiernie upierdliwym wrzodem na tyłku.

Mark Landis to niespotykany okaz. Niesforny gagatek i uroczy człowiek. I niezwykle Zabawny : ) Miło było spędzić te 50 minut w jego towarzystwie, słuchając jego opowieści i anegdot, patrząc jak maluje. I jak robi tych wszystkich ludzi w bambuko : ) Cóż, znawcy i eksperci. Tacy jak zawsze, tacy jak wszędzie...

A jeśli chodzi o jego wyszukaną profesję i ciekawe, oryginalne hobby to, cóż, "czym byłby kościół bez swoich oszustw?"

Pozdrawiam. Facet jest po prostu Kochany. I Przeuroczy. : )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones