PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30628}

Sztuka rozstania

Get Over It
6,3 6 899
ocen
6,3 10 1 6899
Sztuka rozstania
powrót do forum filmu Sztuka rozstania

POTRZEBUJę POMOCY! Szukam, szukam ale nie mogę znaleźć może Wy wiecie?? Jaki tytuł nosi piosenka przy której tańczą Striker i Allison w klubie( podczas ich pierwszego spotkania) Baardzo mi się spodobała ta piosenka ale nie mogę jej znaleźć dlatego liczę na Waszą pomoc :( Pomóżcie!!:(

panterqa16

Hej :*:) Mi sie strasnzie ta pioseneczka tez podoba i nie wiem jaki ma tytul co prawda mam ja na kompie ale to mi nie wystarcza :D

dadzia04

a mogłabyś mi przesłac tą piosenke na maila? ania_0203@interia.pl bardzo prosze... :)

dadzia04

Hej! No właśnie mi też pasowała by ta piosenka.Możesz mi ją wysłać??? Mój e-mail:effka891@wp.pl.Dzięki

dadzia04

Mighty Dub Kats - Magic Carpet Ride

Nie dziękujcie ;)

panterqa16

Ta piosenka to Chilly Cha Cha by Jessica Jay :)

http://pl.youtube.com/watch?v=wIVHiHG4nwc

ocenił(a) film na 9
Voodia

Nie pisz takich głupot człowieku ja znam dobrze tą piosenkę i to nie to badziewie chilly cha cha.A wogóle oglądałeś film bo piosenka jest wogóle inna a dokładniej zapraszam do mojego tematu "Tylko na temat filmu (ciekawostki,muzyka,wpadki aktorskie,poza planem itp.)"

http://www.filmweb.pl/topic/863609/Tylko+na+temat+filmu+(ciekawostki%2Cmuzyka%2C wpadki+aktorskie%2Cpoza+planem+itp.).html

Ulubieniec

Tak, przepraszam, że żyję...
Chciałam tylko pomóc. Może faktycznie jest to inna piosenka, ale jej fragment jest bardzo zbliżony. Nie rozumiem tylko czemu to wywołało w Tobie tyle emocji? Mogłabyś po prostu napisać tytuł właściwego utworu i byłoby po sprawie.

Ulubieniec

No super,dzięki za pomoc...ale jaki dokładnie tytuł ma ta piosenka? Chciałabym ją ściągnąć poprzez BearShare 5.2.5. Czekam,narka...

ocenił(a) film na 9
effka891

BearShare 5.2.5.? watpie,ze bedzie cos;/ ten program ostatnio nawala ,
a co do piosenki to mam wszystkie inne(istotne),ale tej wlasnie nie posiadam.

ocenił(a) film na 9
alti182

A to ja mam prośbę ! Napisz te wszystkie inne :D
Z góry dzięki ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones