PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95825}
7,7 88 323
oceny
7,7 10 1 88323
7,4 25
ocen krytyków
Sztuka spadania
powrót do forum filmu Sztuka spadania

Genialne. Uwielbiam czarny humor :}

ocenił(a) film na 9
Jimmy_Eat_World

Ja również lubię czarny humor.Bardzo chory pomysł w pozytywnym tego słowa znaczeniu,fajna mimika twarzy i gesty.Ocena 9/10

Jimmy_Eat_World

Czy tylko mnie to się wydawało nie śmieszne, a okropne? Jak można się śmiać z czegoś takiego... Z zakrwawionych zwłok zestawionych w filmik... Nie potrafiłam się opędzić od skojarzeń z "eksperymentami" nazistowskich "lekarzy"... Sztuka "po trupach". Okropieństwo.

ocenił(a) film na 9
Georgiana_1

Sztuka po trupach - dokładnie :) Fakt, to jest okropne, ale też dla mnie na swój sposób zabawne :) Też uwielbiam czarny humor. Myślę, że eksperyment nazistów mogły być tu inspiracją, też mi się tak skojarzyło.

użytkownik usunięty
Georgiana_1

Nie Ty jedna. Ja też poczułam się dziwnie gdy obejrzałam ten film(ik). Szybko zamknęłam- nie dla mnie tego typu humor i treść. Dałam 4/10, bo co prawda kawał niezłej animacyjnej roboty, ale treść zbyt makabryczna.

ocenił(a) film na 3
Jimmy_Eat_World

Bardzo lubię czarny humor, ale to mi nie przypadło do gustu ani śmieszne ani mądre :/

ocenił(a) film na 6
asztan

Mądre się staje jak się zna puentę - O tym jak dla osobistych celów nielicznych wykorzystuje się licznych.

ocenił(a) film na 9
Jimmy_Eat_World

Szczerze mówiąc, to aż mi trochę dziwnie z tym, że mnie to rozbawiło...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones