PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10024436}

Sztuka zabijania

Rūpintojėlis
5,2 518
ocen
5,2 10 1 518
6,0 4
oceny krytyków
Sztuka zabijania
powrót do forum filmu Sztuka zabijania

totalnie naciagane 3

ocenił(a) film na 3

fajnie, ze kraje takie jak Litwa, Polska itd zaczynaja krecic kono gatunkowe, chociaz w europie slasher ma sie lepiej niz w Stanach wg, tutaj nie zadzialalo nic totalnie, zero rologu, zero rozwiniecia historii, taki amerykanski standard bez prologu..
koles wpadajacy dodomu gdzie siedzi 20 osob z nozem zarzynajacy polowe z nich? a gdzie instynkt przetrwania?uderzyc go krzeslem, szafka, polka, kubkiem co za roznica czym on byl jeden, rzucic sie na niego od tylu, cokolwiek..
ucieczka w polu zboza, nosz kur.. noc ciemno jak w d.. ktos by przeszedl pol metra od Ciebie i nie wiedzial ze tam jestes a ten ich wylapuje jak kroliki w klatce..
moge nie byc obiektywny jednak 1,5h obejrzalem na 30 min podgladzie, uwazam ze poziom najgorszych slasherow ze stanow, nie chodzi o orginalnosc, trudno w tym gatunku, ja bym chcial slasher bez takich bzdur i juz byloby ok jak dla mnie...
o jeszcze koles wysyla wiadomosc ze poluje na niego morderca, pomocy.. cos w ten desen, wiadomosc dostaja tylko osoby zamordowane heh, taki stosik tel przy cialach i tylko one ta wiadomosc dostaja heh, na Litwie nie ma czegos takiego jak np telefonalarmowy jakies 911 jak w innych krajach? nawetukryty bezpiecznie w szafie piszesz dalej do osob zabitych? zero pomyslu.. totalnie, pierwsze 40 min kono familijne pozniej troche akcji ale tak glupiej ze SCARY MOVIE by sie nie powstydzil, 3 dlatego ze sa znacznie gorsze i tamtych nie przebrnalem nawet na podgladzie

ocenił(a) film na 6
Seba24

Mnie rozwaliła scena w łódce he he.Ogólnie film nie jest zły.Mieszanka litewska różnych horrorów takich jak,Piątek 13 itp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones