PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=207816}

Sztuka zrywania

The Break-Up
6,3 66 499
ocen
6,3 10 1 66499
5,3 7
ocen krytyków
Sztuka zrywania
powrót do forum filmu Sztuka zrywania

Beznadziejny koniec

ocenił(a) film na 4

Film był średni, ale końcówka beznadziejna.

ocenił(a) film na 7
Fornettka

wyżej napisałem, że film ma otwarte zakończenie, więc interpretuj to spojrzenie, jak tylko chcesz

kryslav

tak zrobię.

ocenił(a) film na 7
Fornettka

hehe już wcześniej to zrobiłeś

kryslav

aś.

Wonsski

Jak na amerykańską komedię romantyczną, to wyjątkowo dużo było w nim prawdy, tzn tak zwanego "prawdziwego życia"... Bardzo często jest tak, że zaczyna się związek, wiadomo motylki i te sprawy, wszystko się wtedy idealizuje, potem to mija i zaczynamy zauważać wady drugiej strony i w filmie mamy standard życia. Na pewno było tak, że on wcześniej ciągle grał, nic nie robił w domu itp, a ona myślała "że się zmieni", to jest dokładnie odbicie normalnego życia, bo tak jest często, że kobieta udaje, że czegoś nie widzi, myśląc, że facet potem się zmieni. I inaczej, on myśli, że wszystko jest ok, bo ona udaje, że jest w porządku i dlatego był potem zdziwiony, że coś jej nie pasuje. Wydawało mu się, że jest ok. Właśnie tak wygląda prawdziwe życie.. Baba myśli jedno a robi drugie i liczy na to, że facet się domyśli, a facet przyjmuje to co jest i żadnych aluzji nie zauważa :) mi ich filmowa kłótnia przypomniała jedną z moich :) ja kiedyś też powiedziałam mojemu chłopakowi, że nie lubię kwiatów, a potem jak się o coś kłóciliśmy to powiedziałam "może byś mi chociaż raz w życiu różę przeniósł" a on wielkie zdziwienie, że mu mówiłam, że nie lubię, to nie kupował :D haha :D jak dla mnie jeden z nielicznych filmów pokazujący chociaż trochę normalne życie a nie "o nie mogę bez ciebie żyć tak bardzo cie kocham żyjmy długo i szczęśliwie"... Życie to nie bajka :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones