PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=323799}

Szukając miłości

Broken English
6,5 1 903
oceny
6,5 10 1 1903
Szukając miłości
powrót do forum filmu Szukając miłości

jestem właśnie po obejrzeniu tegoż filmu. przyznam się szczerze, że zabierałam się do niego, tylko i wyłącznie dlatego, że gra w nim Parker Posey. ale! jestem mile rozczarowana; film momentami radosny, smutny, melancholijny, ma w sobie to COŚ, czego wielu filmom brakuje - na pewno warto go obejrzeć, a scena w metrze.. super ;] dość ciekawy, polecam!

ocenił(a) film na 7
san_5

Bardzo miły, sympatyczny i ładny film. Popieram. :)

ocenił(a) film na 7
mona_4

Również popieram. Film po prostu... ładny. Dobrze się go ogląda i myślę, że niesie ze sobą więcej, niż tylko rozrywkę.
:)

ocenił(a) film na 6
rainbowarrior

Podzielam tę opinię. Fajnie się ogląda i ma głębsze przesłanie.

san_5

Ja z kolei chciałam zobaczyć ten film tylko ze względu na to, że gra w nim Melvil Poupaud. Parker Posey jakoś mnie irytuje...

Scena w metrze jest naprawdę świetna, cała reszta filmu nie ziębi, ani nie parzy. Można zobaczyć, ale w sumie nie ma się czym zachwycać.

ocenił(a) film na 7
san_5

Ja z kolei chciałem zobaczyć ten film ze względu na panią reżyser, córkę Johna Cassavetesa. Nie zawiodłem się, film może nie jakiś wybitny, ale dobrze się oglądało. Tekst że "mój ojciec przypominał mi Bogarta" itd. mam wrażenie, że bohaterka wypowiadała myśli Zoe Cassavetes.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones