PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498238}

Szukając słonia

Pen-teu-ha-woo-seu Ko-kki-ri
6,7 186
ocen
6,7 10 1 186
Szukając słonia
powrót do forum filmu Szukając słonia

Na festiwalu

ocenił(a) film na 9

Widziałem na festiwalu i stwierdzam jasno - ryje kask! I to ostro. Jak najbardziej polecam. Dramat praktycznie przez cały film, a końcówka zabija. Bez doszukiwania się głębszych metafor, zostawiam ten film taki jaki jest, ze wspaniałą sceną na moście 9/10, z czystym sumieniem.

Kami666

Cokolwiek znaczy stwierdzenie, że film ryje kask... to się z tym zgadzam ;) naprawdę mocny. Akcja rozwija się tak, że nikt by na to nie wpadł ;) Zaskakujący i wciągający. Nawet nie zauważyłam kiedy minęły te ponad 2 godziny. Zdecydowanie polecam.

Kami666

Znam pewien koreanski komedio dramat w ktorym rowniez koncowka filmu rozbraja ze az sie oczy poca;) A filmem tym jest:

http://www.filmweb.pl/film/Hellowoo+Goseuteu-2010-577450

pozdro:)

ocenił(a) film na 6
GustGustaw85

W tym filmie koncowka jest genialna, bez niej poprzednie niezrozumiale wydarzenia nie mialayby najmniejszego sensu.

ocenił(a) film na 9
Kami666

Możesz mi zinterpretować końcówkę, bo ja sam nie wiem co tam się stało dokładnie :> albo jestem jakiś przygłupowy bo nie zajarzyłem

ocenił(a) film na 6
Andros_filmweb

Bohater zostawil przeszlosc za sobą i smialo spojrzał w przyszlosc z " Pania Doktor " :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones