PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10015067}

Szum

Tinnitus
4,3 132
oceny
4,3 10 1 132
Szum
powrót do forum filmu Szum

Nic dziwnego,ze brak jakiegokolwiek komentarza bo kto by chciał ten film zobaczyc xD.

A szkoda bo sam od 5 lat mecze sie ze stałym szymem w jednym uchu i chetnie bym zobaczył o tym film.
BTW takie filmi dostają lektora a wiele naprawde ciekawych jest omijanych ...

marcinpastuszynski

Omijanych bo film jest jednym słowem z dupy zrobiony, temat o którym nie wiedziałem że mają takie problemy ze zdrowiem ale to jest źle wykonane i zrobione szkoda czasu na ten film.

ocenił(a) film na 5
marcinpastuszynski

Film jest niestety słabiutki, ma jedynie ciekawe zdjęcia i wizualnie jest rzeczywistoście dopracowany, ale to za mało, gdy nie ma się żadnej historii do opowiedzenia. Temat szumu miał potencjał, ale kompletnie nie został wykorzystany, w sumie nie wiadomo nawet o czym ten film dokładnie był. Scenarzysta się nie popisał krótko mówiąc

marcinpastuszynski

Ja juz trzeci rok sie mecze z szumem w lewym uchu i poprawy nie widac. Pozdro.

ludwin32

niestety tego nie da sie wyleczyc,przynajmniej obecnie,moze za kilkanascie lat cos odkryją.
Z tą wadą trzeba się meczyc do konca zycia

ocenił(a) film na 4
marcinpastuszynski

Również obejrzałem ze względu na to iż sam od blisko 5 lat tinnitus jest mą zmorą i gdybym nie miał tego diabła w głowie to film z pewnością by nie przybliżył by mi tematu jak bardzo dla ludzi może to być uciążliwe. Film w mym odczuciu ukazuje takie osoby jako niestabilne psychiczne niż po prostu cierpiące. Szkoda bo temat miał ogromny potencjał.

marcinpastuszynski

A już chciałem go zobaczyć,bo u mnie w programie napisał ktoś mądry że jest to horror :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones