PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688732}

Szwindel

Swindle
6,7 1 650
ocen
6,7 10 1 1650
Szwindel
powrót do forum filmu Szwindel

nie jest to kolejny głupawy film o płytkiej lali która pokonuje jeszcze gorszych przeciwników i odnosi sukces sceniczny oraz zdobywa wymarzonego chłopaka, który oczywiście jest kapitanem drużyny sportowej, która oczywiście wygrywa jakieś tam lokalne rozgrywki i awansuje do rozgrywek na szczeblu krajowym. "Szwindel" to film zrobiony z pomysłem i miejscami nawet zabawny. Fabuła jest co prawda bardzo naciągana i mało wiarygodna, ale w tego typu filmach trzeba na to przymknąć oko, podobnie jak na przewidywalny od samego początku, cukierkowy happy end; takie filmy nie mogą kończyć się inaczej.

ocenił(a) film na 7
guliver_filmweb

Dodam jeszcze, że bardzo podobało mi się nawiązanie (przynajmniej tak mi się wydaje) do filmu "Snatch"; te opisy pomieszczeń, zwiększająca suspense muzyka, wreszcie sam tytuł oraz końcowa scena, w której cała ekipa wychodzi tak ostentacyjnie "kozacko" i zwycięsko z tego hotelu - aż chciałoby się, żeby powstała jakaś kontynuacja, tym bardziej że zakończenie jest jak gdyby pół-otwarte.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones