PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119215}

Szybcy i wściekli: Tokio Drift

The Fast and the Furious: Tokyo Drift
7,1 187 684
oceny
7,1 10 1 187684
4,6 14
ocen krytyków
Szybcy i wściekli: Tokio Drift
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli: Tokio Drift

Moim zdaniem najgorsza część ze wszystkich

ocenił(a) film na 8
fuksik_4

Wszystkie są fajne.

ocenił(a) film na 7
fuksik_4

Wg mnie piątka najsłabsza.

ocenił(a) film na 10
fuksik_4

według mnie najlepsza i nie do pobicia ! ! ! ten klimat w tym filmie się im udał ... szkoda że reszta części nie jest tak dobra jak tokyo drift ;] film widziałem z 50 razy ;] w ogóle się nie nudzi ;) można oglądać bez przerwy ! a soundtrack poezja ;]]]

yogurtho

j.w. fabuła może naciągana trochę, ale klimat mistrzowski :) oglądałem x razy i obejrzę pewnie jeszcze nie raz :D mimo fabuły zajebiste wykonanie :) aż chce sie jechać do Tokio :D

ocenił(a) film na 10
netti

dokładnie aż się chce jechać do Tokio :D moje skryte marzenie :)

ocenił(a) film na 6
fuksik_4

Fabuła jest najgorsza, ale wyścigi zajebiste.

ocenił(a) film na 8
fuksik_4

W sumie ja uważam, że nie jest najsłabsza, ale inna od pozostałych. Dla mnie ta część wygląda jak odrębny film, a inne są kontynuacją i tym się różnią. Ogólnie Tokio jest pokazane w bardzo fajny sposób i jw też mi się zachciało jechać do Tokio :)

ocenił(a) film na 5
fuksik_4

Zgadzam się, dzieciaki widzą w tym filmie tylko wozy, wyścigi nawet zostały ciekawie nakręcone, ale fabuła i logika filmu.. tu nawet o logice nie ma mowy. Cały czas obstaje przy swoim i uważam że Fast Five jest najlepszą do tych czas częścią serii.

McFlyPL

Jak na razie ogladalem tylko czesci 1-3 ( musze nadrobic zaleglosci ), ale co do 3 czesci, to w 100 % sie zgadzam. P;)

fuksik_4

Zgadzam sie. Dla mnie tez 6/10. Brak fajnego klimatu, ktory byl w 1 i 2 czesci, kiepska fabula, momentami wialo nuda, srednia obsada i gra aktorska ( poza Nathalie Kelley, chociaz na nia mozna bylo popatrzec ;) ). Jak dla mnie wielkie rozczarowanie, bo tak sie sklada, ze jestem fanem tej serii, a ta czesc dla mnie na raz do obejrzenia... Coz, jakos nie przypadla mi do gustu i tyle. P;)

ocenił(a) film na 9
fuksik_4

Dla czego najgorsza? Bo nie ma Walkera i Vina? Może i tak, ale jest cała koncepcja, kwintesencja F&F taka jak w pierwszej najlepszej części czyli mamy samochody!, laseczki, wyścigi i jakiś wątek "sensacyjny" czego nie uświadczymy w F5 i prawdopodobnie nadchodzącej szóstej części serii. Tokio Drift jest takie jak być powinno, a nazywanie tej części najgorszą to przegięcie, ale to twoja opinia więc jak byś mógł tylko napisać dla czego to będę wdzięczny.

ocenił(a) film na 9
matek24

O żeż ty, ale przywaliłem błęda, sorki. Te pół godziny dodatkowo na egzaminie za coś trzeba dostać :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones