PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119215}

Szybcy i wściekli: Tokio Drift

The Fast and the Furious: Tokyo Drift
7,1 187 563
oceny
7,1 10 1 187563
4,5 13
ocen krytyków
Szybcy i wściekli: Tokio Drift
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli: Tokio Drift

Dziwne czemu nie ma calej muzy z Tokyo Drift na soundtracku, wiec napisze te utworki ktore znam i zapytam o te ktorych nie mam:

-Grits - My Life Be Like (Twinky pokazuje Seanowi swoje auto)
-Kid Rock - Bawitaba (wyscig Seana z Viperem)
-Julez Santana - There It Go (The Whistle Song) (wejsce do garazu Han'a gdzie Sean dostaje EVO)
-Prodigy - You'll Be Under My Wheels (koncowka filmu, jak zaczyna sie wyscig Sean'a z Vin Diesel'em)
-Fannypack - Hey Mami (imprezka z modelkami, przed garazem Han'a)
-Brian Tyler - Neela Drifts (Neela driftuje z Sean'em w gorach)

Natomiast brakuje jeszcze tych:
**czas** | **scena**
-22:55 - Neela podjezdza swoim RX-8
-24:20 - DK idzie do Sean'a rozmawiajacego z Neela
-27:57 - po tym jak Twinky tlumaczy Sean'owi co to drift
-34:20 - Sean w szkole po rozwaleniu Skyline'a w wyscigu z DK
-46:55 - Sean uczy sie driftu w porcie
-54:05 - po driftowaniu Han'a woklo 2ch lasek; Sean uczy sie driftu w gorach
-72:36 - rozwala sie zolty Nissan 350Z, DK sam sciga Sean'a i Han'a
-88:00 - Twinky mowi ze wszyscy juz sa, podjezdza DK

Jak ktos mialby jakies info na temat tych utworkow to pisac ktory to i tytul, wykonawce... z gory dzieki i mam nadzieje ze sie przyda :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
ErmacX

Aha jeszcze jedno - 27:57 - po tym jak Twinky tlumaczy Sean'owi co to drift - to utworek "Lyrics Born - Big Money Talk"

Pozdro

ocenił(a) film na 10
ErmacX

A jak nazywa się muza która leci w piewszej minucie jak on z tych czujników metalu ( bramek) wychodzi??

globus2527

DJ Shadow Feat. Mos Deff - Six Days the remix

globus2527

Dj Shadow feat. Mos Deff- Six days the remix

ocenił(a) film na 10
ErmacX

Ja szukam utworu który leci w momencie ostatniego wyścigu Shawna i DK. Taki orchiestalny z domieszka techna. Jak ktoś wie to pisać tu

ErmacX

ja bym chcial ta ktora jest w czasie przejscia z kawlku gdzie sie sciaga z hanem a tym jak sciga z tym japonczykiem :) z gory ty ;]

ocenił(a) film na 7
ErmacX

"Brisan Tyler - Saucin" jest to utwór po driftowaniu Han'a woklo 2ch lasek; Sean uczy sie driftu w gorach 54:05 - minuta

ocenił(a) film na 10
ErmacX

a jak nazywa sie ten utwór co leci na samym początku filmu

ocenił(a) film na 9
ErmacX

Tytuł i wykonawca kawałka z trailera to: "N.E.R.D. - RockStar". Nie wiem czy leci w filmie i w której scenie, bo jeszcze nie oglądałem, ale widze, że jeszcze nikt jej nie wymienił dlatego podaje... Pozdr.

ocenił(a) film na 10
rataj00

RockStar był w trailerze filmu, ale spoko jak z poza soundtracku to z poza soundtracku :P

ErmacX

Co do "-54:05 - po driftowaniu Han'a woklo 2ch lasek" piosenka jest w soundtracku pt. Resound - Dragon Ash.

ocenił(a) film na 9
floyd_2

Nie jest w soundtracku... chodzilo mi o utwor PO a nie W TRAKCIE...
ten utworek to Brian Tyler - Saucin'

ErmacX

własnie .....jak nazywa sie utworek ktory leci na samym poczatku filmu ? pomozcie mi prosze :) el000

dariusz1989

jeżeli chodzi o sam początek filmu ... Six Days the Remix - DJ Shadow, Mos Def przynajmniej się tak nazywał jak go sobie pobrałem :P pozdro

ErmacX

kto wie jak nazywa sie kawałek który leci w momencie kiedy Sean prowadzi samochód Twinky'ego jest to po Grits - My Life Be Like a przed teriyaki boyz - tokyo drift, jeżeli ktoś wie co to za kwalek prosze o pomoc

ErmacX

ja bylbym bardzo wdzieczny za utworek ktory byl na koncu filmu....Sean podjezdza do Vin diesela i uniego ( vin disela :P ) leci taki latysnoski utworek..... poezja :] pomozcie

ocenił(a) film na 9
dariusz1989

ten latynoski utworek na koncu filmu to: Don Omar Feat. Tego Calderon - Los Bandaleros........

ErmacX

jak jush tak opisujemy scenkami i pytamy sie o piosenki to ... jaki tytuł ma piosnka... gdy Sean ściga sie po taz pierwszy z uwczesnym DK'jem ;) w tych garażach... nie pytrałbym sie o to ale ściągłem chyba wszystkie oprócz tej ;) pls pomóżcie ;)

ocenił(a) film na 7
ErmacX

A CO TO ZA KAWAŁEK KIEDY TEN STARY WUJEK MÓWI SEANOWI "JESTES WOLNY" I SIE ODWRACA? (zaczyna sie jak sie staruch odwraca)

tao__

to Teriyaki Boyz - Tokyo Drift ale mimo to nadal nikt nie wie jak sie cholercia nazywa ten kawałek o którym wspomniałem powyżej ;( plssssssssss

Skiiper

wreszcie znalazłem...;) ten utwór który mnie tak dręczył a którgo nie mogłem znaleźc... to Atari teenage Riot - Speed - leci w momeńcie gdy shean czy jak mu tam ściaga sie po raz pierwszy z DK'em w garażach ;)

tao__

to jest piosenka 08-dragon_ash-resound

ErmacX

witam,
dzieki za namiary na nautki.
niestety szukam jednej nutki co zaczyna sie w 45 minucie , z gwizdaniem ona jest.... moze znasz tytuł jej... podczas niej Sean dostej czerwony samochodzik.
pozdrawiam
andy

ocenił(a) film na 10
and_luk

siema
ta z gwizdanie to cyba Julez Santana - there is go (the whistle song)

ocenił(a) film na 10
psikutas18

Julez Santana - there IT go (the whistle song) sory za błąd

ocenił(a) film na 7
psikutas18

hej zalukajcie ten trailer...:
http://www.lemontv.pl/pokaz.php?id=295&cat=10 [www.lemontv.pl/pokaz.ph...]
co to za kawalek ktory zaczyna sie w 1:26sec tego trailera...?? dzieki za pomoc :)

ocenił(a) film na 8
ErmacX

Jeszcze jeden kawałek:
Teriyaki Boyz - Tokyo Drift

ErmacX

Macie tu cały soundtrack. Wszystko do ściągniecia z bearshare lub dc++:(enjoy):
The Fast And The Furious (Tokyo Drift) Soundtrack - 01 - teriyaki boyz - tokyo drift (fast and furious)
The Fast And The Furious (Tokyo Drift) Soundtrack - 02. DJ Shadow feat. Mos Def - Six Days
The Fast And The Furious (Tokyo Drift) Soundtrack - 03. The 5, 6, 7, 8's - The Barracuda
The Fast And The Furious (Tokyo Drift) Soundtrack - 04. Evil Nine - Restless
The Fast And The Furious (Tokyo Drift) Soundtrack - 05 - Far East Movement - Round and Round
The Fast And The Furious (Tokyo Drift) Soundtrack - 06. Nerd - She Wants To Move (DFA Remix)
The Fast And The Furious (Tokyo Drift) Soundtrack - 07. Teriyaki Boyz - Cho Large
The Fast And The Furious (Tokyo Drift) Soundtrack - 08. Dragon Ash - Resound
The Fast And The Furious (Tokyo Drift) Soundtrack - 09. Juelz Santana - There It Go (The Whistle Song)
The Fast And The Furious (Tokyo Drift) Soundtrack - 10. Don Omar feat.Tego Calderon - Los Bandoleros
The Fast And The Furious (Tokyo Drift) Soundtrack - 11. Don Omar feat. Juelz Santana - Conteo
The Fast And The Furious (Tokyo Drift) Soundtrack - 12. Brian Tyler feat. Slash - Mustang Nismo
The Fast And The Furious (Tokyo Drift) Soundtrack - 13. Prodigy - You'll Be Under My Wheels
The Fast And The Furious (Tokyo Drift) Soundtrack - 14. Grits - My Life Be Like

ocenił(a) film na 10
ghost_x

Nie znasz się
cały soundtrack obejmuje ponad 30 utworów.

Shinji_2

Hmm to może mi ktoś powie jak nazywa się ta piosenka kiedy Sean jest w salocie i póxniej na lotnisku i w drodze do domu majora?

ocenił(a) film na 5
Quidy

a mógłby mi ktoś przesłać utwór 'Neela Drifts', bo nigdzie nie mogę znaleźć tego kawałka, a właściwie tylko na nim mi zależy. Z góry dziękuję. kristofer87@o2.pl

ocenił(a) film na 10
Kristofer

Jak nazywa się utwór, który jest na samym początku trailera??

Kristofer

-24:20 - DK idzie do Sean'a rozmawiajacego z Neela
??? CO TO JEST ???? KTO WIE TEN BIG !!!!!

użytkownik usunięty
szajbinski_2

ten kawałek to crystal method - reaiizer

ocenił(a) film na 10
Kristofer

Jak nazywa się utwór, który jest na samym początku trailera??

ocenił(a) film na 9
Kristofer

Ja kawałek ,,Neela Drifts" normalnie ściągnełam przez BearShare-a, co prawda, troszkę dłużej, ale warto:)

ErmacX

PROSZE O TYTUL TEJ PIOSENKI JAK DK IDZIE DO SEAN'A TO JEST OD 24:02 minuty !!! BARDZO PROSZE GG 5775257

arturro_ag

Witam prosze niech ktoś mi prześle piosenke tą co jest na samym początku filmu bardzo mi się podoba i chce ją mieć z góry dziękuję muj email w_d00@o2.pl Pozdro

użytkownik usunięty
w_d00

Ta piosenka to DJ Shadow feat. Mos Def - Six Days mozna ją sciągnąć przez BearShare

ErmacX

DAJCIE TA JAK DK ROZMAWIA SEANEM !!! to jest cos kolo 24 minuty !!! PROSZE

ErmacX

Witam, a co to za kawalek, ktory jest tlem do napisow, na koncu filmu? :)) prosze o pomoc, bo juz nie wiem gdize szukac :)

ocenił(a) film na 10
alojzz

"You'll be under my wheels" w wykonaniu Prodigy

ErmacX

PODAJCIE TYTUL TEJ PIOSENKI JKA SEAN ROZMAWIA Z DK TO JEST 24:30 minuta !! PROSZE!!!!!

ErmacX

PODAJCIE TYTUL TEJ PIOSENKI JKA SEAN ROZMAWIA Z DK TO JEST 24:30 minuta !! PROSZE!!!!!

ocenił(a) film na 8
ErmacX

Witam.
znalazłem jeszce jedną piosenke której tutaj nikt nie wymienił, jej tytuł to Speed Needs No Translation i nie wiem czy to jest jakas sciema czy naparwde była w filmie bo ja film ogladałem w kinie i nie pamietam.

ErmacX

ejj rzuccie tytuł piosenki co leci na samym poczatku jak ich sprawdza policja tym takim do wykrywania czy cos ... bo six days mix to nie to ... to nei jest ta sama piosenka

damien20006

PROSZE Was niech ktos wysle mi piosenke co leci na samym poczatku.. chyba dj shadow feat mos def. " six days" i jeszcze jak murzyn pokazuje mu bryke.... i jak dostaje evo...!! PROSZE...!! bedziecie Bosscy.!! e-mail mar.cin@vp.pl POZDRO

mar_cin_2

ściągnełem cały soundtrack wszystkie piosenki które wymieniliście na tym forum i nieznalazłem tej której szukam ! Pomocy! Jest ona w tle pierwszego wyścigu Sean'a z Kenem :P 05:54 Jeśli ktoś ma ją albo namiary bardzo proszę Kombi15@op.pl z góry dzięki

ocenił(a) film na 7
kombi15

Utwór który leci jak Han gada z Sean'em a na dole chodzą ludzie a Twinkie z resztą grają w bale ... ten utwór jest także jak Sean jedzie z Neelą w nocy i opowiada jej o jego pierwszym wyścigu i o ten wspaniałem chwili .... dajcie znac. a odpłace się każdą piosenką z Tokio Drift.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones