PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119215}

Szybcy i wściekli: Tokio Drift

The Fast and the Furious: Tokyo Drift
7,1 187 571
ocen
7,1 10 1 187571
4,5 13
ocen krytyków
Szybcy i wściekli: Tokio Drift
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli: Tokio Drift

Moja ocena 3/10

ocenił(a) film na 3

...i zastanawiam się czy nie za dużo. Ten film to kompletny nie wypał. Dno, ledwo wytrzymałam do końca. Już chyba bardziej się nie da spieprzyć filmu. Już nigdy go nie obejrzę i szczerze nie polecam. NUDY NUDY i jeszcze raz NUDY.

ocenił(a) film na 3
Anna_1994

za dużo dla filmu ale ścieżka dźwiękowa jest super :) chociaż obsada to prawdziwy majstersztyk - koleś ze zmarszczkami grający nastolatka :D

ocenił(a) film na 3
Deddlith

Fakt o dźwięk nie można narzekać ale reszta totalny kicz. W takim razie zakładam 1/10 dla filmu plus 2pkt dla dźwięku. =D

ocenił(a) film na 3
Anna_1994

Zgadzam się z oceną. O ile poprzednie części były spoko, ta jest niesamowicie słaba. W dodatku całkowicie oderwana od poprzednich.

ocenił(a) film na 8
Anna_1994

No tak, jak dla kogoś Mr&Mrs Smith mają 9/10 to nie dziwie się, że całkiem dobry i ciekawy film dostaje 1/10 plus 2 pkt za dźwięk. No cóż widać nie rozumiesz o co chodzi w tej serii filmów, która zapewnia miła rozrywkę, dodatkowo pojawiają się sceny humorystycznie, a muzyka jest świetnie dopasowana do akcji, a sam film trzyma w napięciu i nie jest łatwo przewidywalny jak na film tego typu.

ocenił(a) film na 4
Anna_1994

Obejrzałem ten film i zgadzam się z opinią użytkownika Anna_1994- nudy na pudy. Film jest tylko pretekstem do pokazywania jeżdżących w kółko wozów. Ogólnie O.K, ale dla mnie to za mało, oceniam 4/ 10

ocenił(a) film na 10
Tomsi79

a ja oglądałem go 10 razy i nadal mi sie podoba. świetny klimat. dla mnie częsc o niebo lepsza niz od Za szybko Za wsciekle z tymi godzinnymi wyscigami na pustyni

ocenił(a) film na 9
Anna_1994

http://www.filmweb.pl/film/Resident+Evil+Afterlife-2010-482807/discussion/Moja+o cena+8+10,1523746

wystarczy spojrzeć na inne wypowiedzi autorki postu, żeby zrozumieć czym się ona kieruje oceniając filmy, powinno się takie osoby blokować, a tematy kasować, by nie przyćmiewały innych tematów pełnowartościowych użytkowników filmwebu i fanów filmu w ogóle. moja całkowicie subiektywna ocena, jak po nickiem, nie wnikać dlaczego.. pozdro

ocenił(a) film na 10
_aLEXander_

zgadzam sie Alex... dla mnie film jest majstersztykiem, a caly zrozumialem nie po 10 krotnym obejrzeniu, a po seansie czesci 5 (ktora BTW pozytywnie zaskoczyla, bo po czworce spodziewalem sie jeszcze wiekszego kiczu, a nie bylo tak zle). Chodzi mianowicie o to co to za Han i skad sie wzial w Tokyo, skad ma siano, skad znal Toretto i mnostwo innych rzeczy co łączy Tokyo Drift z pierwszą i drugą częścią. Piątka powinno się wydać między 2 i 3. Co do Tokyo Driftu to piekne ujęcia Tokyo, przedstawienie sportu o którym w Polsce prawie nikt nie słyszał, wartka akcja i świetna muzyka, a dla fana serii dużo więcej...

ocenił(a) film na 4
_aLEXander_

http://www.youtube.com/watch?v=kRA6wedXE0U&feature=related i właśnie dlatego prawie w ogóle nie czytam komentarzy do filmów

ocenił(a) film na 9
specjalized

jestem pod wrażeniem twej wymowy, napiszesz coś od siebie czy linki będziesz wklejać? rozumiem, że niektórym brakuje rozumu, a czasem nawet mózgu, ale to już przebija moje najśmielsze oczekiwania, mam rozumieć, że to niby tyczy się mnie? a może jesteś rozwydrzonym niedowartościowanym nastolatkiem, który musisz czasem dostać w łeb aby się opamiętać? a może odpowiedziałeś nie na ten post co trzeba? niektórym sprawia wielką trudność czytanie ze zrozumieniem i tym samym obsługa internetu...

jak odpowiesz chociaż na jedno z mych pytań nie używając linku, będę pod wielkim wrażeniem twej elokwencji, jeśli zaś masz ograniczyć się do 'linków' to proszę nie odpowiadaj na ten post...
pozdro

ocenił(a) film na 4
_aLEXander_

Dobrze odpowiedziałem, to Ty nie zrozumiałeś. Jakaś idiotka się wypowiedziała na temat filmu i się tym przejmujecie, olejcie to, gdyby mi ktoś nawrzucał na mój jakiś ulubiony film to miałbym to w dupie, nie chce mi się z debilami dyskutować, a wy się oburzacie, jak jej się nie spodobało to kij jej w oko, nie przetłumaczysz jej, to strata czasu. Odpisałbym Ci wcześniej ale nie chciało mi się... wolałem sobie jakiś film obejrzeć niż dyskutować na temat filmu który mi też się nie podobał. Śmiać mi się chce jak patrze na dyskusje w których jedni przekonują drugich że jakiś film jest lepszy a jakiś inny nie... i jeszcze przeglądacie strony innych użytkowników żeby się popodniecać jakie to badziewne filmy ktoś wysoko ocenił... lub w jakich tematach sie wypowiadał. Tacy ludzie są i będą. Ten link dałem po to żeby najprościej i najkrócej wytłumaczyć że niema sensu dyskutować z Anna_1994

ocenił(a) film na 9
specjalized

Myślałem, że link jest skierowany do mnie.. ale no nic, ja się raczej nie oburzam, lecz, zdecydowanie wyśmiewam... bawi mnie głupota ludzka, a użytkownikowi ANNA_1994 tejże głupoty i idiotyzmów nie brakuje..

pozdro

_aLEXander_

hahaha ! widać u niej pewien poziom ;) 3/10 to i tak dobrze jak na kobiety ;p Jak dla mnie to to jest najlepsza część wszystkich szybkich .... ale to oczywiście tylko moje zdanie (nie chce nikogo obrażać jak autorka tego postu ;p) muza 10/10 świetny drift i to wszystko co mi trzeba w tych produkcjach ^^

ocenił(a) film na 10
Anna_1994

a wiesz że białe jest białe , a czarne jest czarne ?

PS. moja ulubiona część serii.

ocenił(a) film na 8
Anna_1994

Gratuluję gustu. Ta cześć oczywiście dobra ;)

ocenił(a) film na 8
Anna_1994

Głupia jesteś i tyle. Oglądaj sobie Zmierzchy i romantyczne komedie jarając się na wampirów...

ocenił(a) film na 5
Anna_1994

"niewypał" to jedno słowo...

Anna_1994

jedna z lepszych części, jeżeli nie podoba ci się drift to nie oceniaj filmu po prostu

ocenił(a) film na 8
Anna_1994

Anna_1994 Zapewne Ty poleciła byś zamiast tego filmu "High shool musical" HAHAHAHAHAHA , pozdrawiam i liczę , że kiedyś dorośniesz i zrozumiesz sens tego filmu.

ocenił(a) film na 7
Anna_1994

Fajny film da się obejrzeć choćby dla samych aut i driftu:) mi się podobał muzyka naprawdę świetna aktorzy nie grali tragicznie ale niegdy nie będę tego traktował jako części "Szybkich i wściekłych" bo to jakby nie patrzeć inna liga jak już to można go odebrać jako ostatnią część wszystkich ale kto wie ile ich jeszcze będzie:)

ocenił(a) film na 9
Anna_1994

to że nie ma twojego ukochanego Paula nie znaczy że film jest do kitu :/

użytkownik usunięty
Anna_1994

Zgadzam sie. Ten film nie trzyma sie kupy. Nuda i niedorzecznosc. Dno i tyle w temacie.

ocenił(a) film na 5

Bez komentarza... 1/10

Anna_1994

No to tak krótko...Przeglądałem sobie tutaj tematy z komentarzami i trafiłem na twój temat.

cytuję:
"""...Ten film to kompletny nie wypał. Dno, ledwo wytrzymałam do końca. Już chyba bardziej się nie da spieprzyć filmu. Już nigdy go nie obejrzę i szczerze nie polecam. NUDY NUDY i jeszcze raz NUDY...."""

Zakładam że pisząc te słowa miałaś zaledwie 16 lat i po prostu nie znałaś się na tej serii filmów jak również na samochodach i formie sportu jaki pokazują filmy.
Pewnie jesteś tez fanką Justina Beibera bo od razu napisałaś że film to dno i nudy a tylko fanki Justina nie potrafią docenic dobrej muzyki jaka pojawia się w Tokio Drift.

Przykro patrzeć na takie komentarze jak ten twój gdy przegląda się filmy jakie oceniasz na 9 i 10 pkt bo są tam same komedie albo jakieś typowe odmóżdżacze jak High School Musical czy inne Montany...


Co do filmu to Tokio Drift nie jest dnem. Jeśli obejrzy się wszystkie filmy z serii i lubi się takie filmy to nie patrzy się na drobne szczegóły. Film ma swój klimat, dobrą muzykę i odjechane samochody a to jest najważniejsze.

I według mnie wiekszość małolat które oceniają ten film jako "dno" to są te zawiedzione że nie ma w filmie żadnego "gorącego" romansu :D
A jak dla mnie mogliby nakręcić jeszcze ze 12 takich filmów bo Bonda trzeba dogonić w statystykach :D

Amen.

ocenił(a) film na 3
Anna_1994

Zgadzam się z twoją wypowiedzią :P Nuda!! I wole oglądać Vin'a Diesel'a i spułke :D

Anna_1994

wystawiłem dokładnie taką samą ocenę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones