PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119215}

Szybcy i wściekli: Tokio Drift

The Fast and the Furious: Tokyo Drift
7,1 187 702
oceny
7,1 10 1 187702
4,6 14
ocen krytyków
Szybcy i wściekli: Tokio Drift
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli: Tokio Drift

Czy mi się wydaje, ale czy w scenie z Tokio Drift jest jednak nawiązanie?
Otóż chwile po wypadku, gdy Mazda Hana już płonie, jest ujęcie z góry. Na tym ujęciu widać, że drzwi Mercedesa są już otwarte, ktoś podbiega by obejrzeć kierowcę... którego nie ma?

Zgodzicie się ze mną?

ocenił(a) film na 7
HK416

W szóstce po napisach się wyjaśnia, tym kierowcą jest Statham.

ocenił(a) film na 8
voler1

Wiem, dla tego chodzi mi o porównanie tej sceny z TD i z sceny na koniec "6".
A dokładnie, czy twórcy TD zrobili ten zabieg umyślnie.

ocenił(a) film na 9
HK416

Bardzo wątpliwe. Myślę, że w założeniu ktoś podbiegł do Mercedesa, aby sprawdzić czy coś stało się kierowcy. Nic nie pokazuje jakoby już go tam nie było.

ocenił(a) film na 10
maker3

Mi to się wydaje że nawiązaniem ogólnie do dalszych części jest końcówka tokio drift gdy Shaun ściga się z Domem który mówi że znał Hana, oznacza to że reżyser tak jakby już przy tokio drift miał ogólny zarys tego co będzie się działo w dalszych częściach, ponieważ na pewno nie nagrał sceny z Domem przypadkiem (może zostawił sobie taką furtkę do dalszych części? ale po co nagrywał tokio drift?), powinni zrobić część ósmą która by była między Za szybcy Za wściekli a Szybko i wściekle, dowiedzielibyśmy się jak Dom poznał Hana, Rico Leo i Rico Santosa (grali w 4 i 5 częsci) i jeszcze jak Brian poznał Teja Parkera (tego od komputerów też z 4 i 5 częsci) Jak narazie wszystko jest sensownie ze sobą powiązane, zobaczymy co przyniosą ze sobą dalsze części.

ocenił(a) film na 6
pavlogt500

Tej był juz w 2 części

pavlogt500

(SPOILER) dla twojej informacji Pavlo Dom Poznał Hana w meksyku po części pierwszej filmu , Han odwiedza go potem w Republice Dominikany w której Dom' Torreto osiada w której także poznaje Rico oraz Leo Wyjaśnia to ten 20 minutowy film Los Bandoleros ( /video/xqefi9_los-bandoleros-de-vin-diesel-vose_shortfilms#.UeLJdo0UTPs ) przed wydarzeniami części 4 w której i Letty Ortiz jest wraz z nim ponieważ zechciała go odwiedzić w Dominikanie o tej wizycie Dominic Torreto wspomina w Fast 6 o ich ostatnim spotkaniu i kolejnej bliźnie a co do TEJ'a to tak poznany w drugiej części gdy po części pierwszej na Brian'a został wydany nakaz aresztowania i wyjeżdża w kraj by go nie znaleziono i trafia do Miami ( Turbo Charged Prelude to taka część 1.5 przed częścią 2)

iNeZee

Wcześniej wpisz Domenę Daily motion aby obejrzeć LOS BANDOLEROS część przed czwartą

http ://www .dailymotion. com /video/xqefi9_los-bandoleros-de-vin-diesel-vose_shortfilms#. UeLJdo0UTPs

ocenił(a) film na 10
iNeZee

dzięki

ocenił(a) film na 7
pavlogt500

sensownie powiązane? a fakt że Han tu umiera w TD a w 5 części jest znowu i żyje? drugi raz umiera na końcu 6 części. jakieś wyjaśnienie tego jest? cudowne zmartwychwstanie?

ocenił(a) film na 6
aszjaaa

Jezu, czy ludzie naprawdę są tacy ciemni czy trolują? Nie wiem ile razy, ale pewnie powyżej kilkunastu było już mówione, że 3 część dzieje się na końcu. Han zginął tylko raz w TD.

ocenił(a) film na 10
aszjaaa

tak jest sensownie powiązane, i nie wiem czemu to napisałaś ponieważ pod filmem są tysiące komentarzy które mówią ŻE TOKYO DRIFT TO CZĘŚĆ KTÓRA DZIEJE SIĘ PO 6, i nie wiadomo dlaczego tak jest ale być może reżyser chciał zakończyć F&F na tokyo drift ale film odniósł niespodziewany sukces i nagrał kolejną część. Teraz powiem ci dlaczego części są ze sobą sensownie powiązane, a więc szkoda że gisele zginęła ale tak musiało być aby tokyo drift mogło być kolejną częścią inaczej by do siebie nie pasowały bo w tokyo drift jej nie było. Jeszcze jedno na samym początku filmu w trakcie gdy leci ta piosenka są pokazane urywki wszystkich części po kolei od 1 przez 2, 4 i 5, nie było tam tokyo drift, kumaty widz domyśliłby by się dlaczego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones