PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119215}

Szybcy i wściekli: Tokio Drift

The Fast and the Furious: Tokyo Drift
7,1 187 674
oceny
7,1 10 1 187674
4,6 14
ocen krytyków
Szybcy i wściekli: Tokio Drift
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli: Tokio Drift

Jak w tytule tematu obiektywnie oceniając film powiem (wbrew temu co piszą tutaj inni użytkownicy portalu) że "Szybcy i Wściekli: Tokio Drift" nie jest zły.

Każdy film ma swoje plusy i minusy i nie można twierdzić że to jest "gniot" tylko dlatego że parę scen wyszło gorzej od innych. Zapewne zaraz zacznie się kanonada negatywnych postów że nie mam racji albo jak mogłem dać ocenę 10 gdy inni dają słabsze oceny.

Powód mojej oceny jest prosty - oceniłem ten film na 10 pkt bo ocena ta zawiera w sobie oceny za muzykę, samochody pokazane w filmie oraz za dużą ilość ślicznych Japonek wyglądających jak cukiereczki :D




Jedyna rzecz jaka mnie zawiodła to tragiczne tłumaczenie filmu przez lektora na Tvp1. Nie wiem kto pisał polski tekst ale kiepsko to wyszło. Przytoczę tu tylko dwie sytuacje:

- W scenie gdy młody zauważył auto policji która ich nie ścigała pomimo przekroczenia prędkości Han mówi "gliny mają fabryczne auta, gdy ktoś jedzie powyżej 100 na godzinę nawet nie próbują go złapać.

Problem jest taki że w tekście pada liczba 180km/h a nie 100 więc tutaj lektor się wyłożył na deski :)
Podobnie jest pod koniec filmu...od kiedy Han jest kuzynem Dominica Toretto ? Kumpel, przyjaciel - owszem ale kuzyn ?

Tak czy inaczej pomijając polskie tłumaczenie film nie jest zły. Tylko początek trochę kiczowaty z blondyną i tępym zawodnikiem szkolnej drużyny...jak to było ? Ken i Barbie ? :D

użytkownik usunięty
Mariusz1308

10 ja ********* bezguście

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Mariusz1308

Fajnie że to z filmu ... ale ty tylko shity oglądasz ....

Chyba ty co dobrze widać na twoim profilu. Więc przestań mi tu spamować bo i tak jesteś NIKIM.

użytkownik usunięty
Mariusz1308

Seryjnie takim matołem jesteś ?
bez gustu ... wiele masz dyszek a tak naprawdę takie filmy są nic nie warte ..
szkoda pisać z typem bez gustu

Sam jesteś małolat. Idź graj w Tibie którą oceniasz na 10 :D

Wszedłeś na mój temat tylko po to by pospamować ale po typkach takich jak ty tylko spamu można się spodziewać.
Masz inteligencję godną planktonu jeśli podniecasz się efektami specjalnymi w Grawitacji albo w Incepcji - cytuję tu twoją wypowiedź pod Incepcją - "Super film .. Czy to sen ? ARCYDZIEŁO Mój ulubiony film"

Arcydzieło dla arcyidioty jakim jesteś :D

Szkoda mi klawiatury i czasu na dyskusje z takimi planktonami jak ty. Obudź się bo żyjesz światem SF i Tibią. I nie spamuj mi tu więcej bo nie wygrasz tej potyczki. :D

użytkownik usunięty
Mariusz1308

Ja ****** dyche takiemu filmowi jak szybcy -.-
A tibia jest świetną grą ... nie patrze na grafikę bo to nie ma sensu bo jak bym patrzył to dałbym to grałbym w metina ....
Incepcja ma świetny scenariusz ... świat snu ..

Ogarnij się idioto ....... nie wiem po co ci konto na tym forum ?

Zaraz ciebie ogarne skoro nie rozumiesz że masz się zamknąć i nie spamować.

Incepcja ma świetny scenariusz ? Dobre...Czytałem tam twoje wypowiedzi i czepiasz się każdego kto nie lubi Incepcji. A prawda jest taka że tam nie ma nic do lubienia tak jak i w tibii :D

Od lat wiadomo że w tibie grają tylko zakompleksione dzieci więc gratuluję tobie bycia planktonem. Pyskuj ile chcesz to w końcu ciebie stąd wywalą raz na zawsze bo tylko i wyłącznie szukasz zaczepki jak każdy troll :D

Żal mi takich jak ty co umieją tylko wyzywać innych od idiotów albo używać gwiazdek do przeklinania. Nie wysilaj się i nie prowokuj mnie bo kolejne twoje obraźliwe wypowiedzi będą zgłaszane do blokowania.

Tyle na twój temat sully. A zgłoszenia twoich postów i tak będą :D

użytkownik usunięty
Mariusz1308

Zgłoszenia ..... zrobiłem ci coś ??

Owszem. Umiesz tylko pyskować i obrażać innych a to już wyłącznie twój problem. Skończyłem dyskusję z tobą i to jest Ostatnia moja odpowiedź w tym temacie do ciebie. A zgłoszenia twoich postów już wysłane. Na takich jak ty są sposoby. Żegnam.

użytkownik usunięty
Mariusz1308

Jak ktoś rozwali ci nos to pewnie byś poszedł na policje podkonfić ..
Skoro tu mnie zgłaszasz ..
Gratulacje ale z ciebie facet

Nie wiem po co bronisz takiej żałosnej oceny jak 10 przy szybkich .

Żegnam

Hahahahaha....!! Śmieszny jesteś :D Gdyby ktoś mi rozwalił nos jak to ująłeś to policja musiałaby bronić tego kto to zrobił bo ja raczej nie przepadam za mundurowymi :D

Ciebie zgłosiłem tylko dlatego że sam się o to prosisz i tylko dlatego tu odpisałem bo piszesz bzdury :D
Amen.

użytkownik usunięty
Mariusz1308

Nie potrafisz dotrzymać słowa a to zle o tobie świadczy ponieważ sam napisałeś że więcej w tym temacie nic nie napiszesz a jednak .

Mariusz1308

" zmień twarz", "jesteś nikim", kto tu kogo obraża?

Valenciaa

To były tylko stwierdzone fakty :D Dzień Dobry :D

Mariusz1308

A jeśli ja Ci napiszę, że jesteś idiotą, chamem, ćpunem, kretynem itp. i że to jest stwierdzony fakt to to nie będzie obraza?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mariusz1308

Boże człowieku ja tylko podałam Ci przykład a Ty się od razu unosisz. To nawet nie było skierowane do Ciebie (te obrazy). To było pytanie.
Dla Twojej wiadomości - nie mam ojca ani narzeczonego.

Valenciaa

To co wyżej napisałaś nie było żadnym przykładem a ja nie lubię takich tekstów tym bardziej że nigdy nie miałem nic wspólnego z ćpaniem.

Tak to sobie nazywaj kogoś ze swojej rodzinki. Poza tym nie rozumiem po co się wtrącasz i bronisz jegomościa sully avatar który kilka postów wyżej sam się prosił o baty bo zaczął spamować mój temat.
Nie rozumiem czemu nikt nie potrafi prowadzić normalnej dyskusji tylko ciągłe czepianie się bo ten ocenia tak a nie inaczej... Zawijam się do Japonii bo tam są milsi ludzie :(

Mariusz1308

No to polecam czytać ze zrozumieniem.
Napisałam "a jeśli napiszę, że" czyli to był przykład.
Forum fw jest po to, żeby na nim pisać. I to jest normalne, że skoro Ty założyłeś nowy temat to zawsze ktoś odpowie, czyli idąc Twoim tokiem rozumowania, sam się prosisz o te komentarze.
Ja też nie lubię kiedy ktoś bezpodstawnie nazywa mnie tak jak napisałeś wyżej, więc sobie daruj takie teksty w stosunku do mnie, bo nawet nie masz podstaw, żeby mnie tak nazywać.
Wtrąciłam się po to, bo jestem użytkownikiem filmwebu tak jak każdy inny i mam prawo komentować różne posty i nikt mi tego nie zabroni.

"Nie rozumiem czemu nikt nie potrafi prowadzić normalnej dyskusji tylko ciągłe czepianie się bo ten ocenia tak a nie inaczej..." Polecam przeczytanie Twoich postów pod innymi tematami. Bo sam napisałeś jakiejś dziewczynie, że "Zakładam że pisząc te słowa miałaś zaledwie 16 lat i po prostu nie znałaś się na tej serii filmów jak również na samochodach i formie sportu jaki pokazują filmy.
Pewnie jesteś tez fanką Justina Beibera bo od razu napisałaś że film to dno i nudy a tylko fanki Justina nie potrafią docenic dobrej muzyki jaka pojawia się w Tokio Drift."
To, że ktoś ocenił film niżej niż Ty to nie znaczy że się nie zna na tej serii. To również jest czepianie się.
Jeśli już musisz wiedzieć to ja również oceniłam ten film na 10.

Valenciaa

Przeczytaj pierwszy post sully avatar w tym temacie - dalej twierdzisz że prosiłem się o taki tekst ?

A co do drugiej części twojego postu...no cóż - nie wkleiłaś tutaj wypowiedzi tamtej dziewczyny więc nie czepiaj się mnie. W tamtym poście skomentowałem tylko to co jakaś tam lalunia napisała czyli "dno i nudy" więc była to moja skromna riposta.

No a fakt że ty też dałaś filmowi 10 nie pomoże bo zdania o tobie nie zmienię bo to ty wyskoczyłaś do mnie z tekstem o ćpunach i nie tłumacz się że to był tylko przykład - odpisałem ci w ten sam sposób i nie mam zamiaru przepraszać.

Mariusz1308

To jest normalne, że ktoś odpowie na Twój temat, nie zawsze tak jakbyś chciał.
Każdy ma prawo do ocenienia filmu nawet jeśli wg niego jest on "dnem".
A myślisz, że mi zależy na dobrym zdaniu takich osób jak Ciebie? Na Twoich przeprosinach? Chyba śnisz.
Ja wyskoczyłam z przykładem a jeśli ty poczułeś się wielce urażony bo myślisz, że wszystko jest tutaj kierowane prosto do Ciebie to Twój problem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mariusz1308

Nie wiem po których moich wypowiedziach można stwierdzić że zachowuję się jak tania dz**wka.

"Żal mi takich jak ty co umieją tylko wyzywać innych od idiotów albo używać gwiazdek do przeklinania."

Dobrej nocy.

Valenciaa

Czepiasz się. Było nie zaczynać wojny a tak ze mną już nie pogadasz. Weź już mi nie odpisuj bo tylko w tym temacie zrobił się syf :(

Mariusz1308

Ja się nie czepiam tylko zastanawiam się po których moich wypowiedziach można stwierdzić że zachowuję się jak tania dz**wka.
Skoro potrafisz obrażać, to podaj chociaż odpowiedni argument.

Ja już skończyłam z Tobą rozmowę i nie chcę nawet z Tobą pisać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones