PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=560189}
7,4 183 948
ocen
7,4 10 1 183948
7,0 9
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 5
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 5

Han

użytkownik usunięty

Spoiler to nie jest o ile zna się poprzednie części. Jest jakieś logiczne wytłumaczenie dlaczego Han znowu żyje?

Bez komentarza

użytkownik usunięty
Valenciaa

Dzięki, kurcze Twoja odpowiedź to była ta na, którą czekałem od zawsze, dzięki Twojej mądrej i jakże błyskotliwej wypowiedzi moje, życie nabrało kształtów i sensu. Tego mi było trzeba! Stary, dzięki nawet nie po sto lecz tysiąckroć!

Po pierwsze, to nie jestem "stary" tylko jak już to "stara", z drugiej strony nie jestem Twoja koleżanką żebyś mógł mnie tak nazywać.
Po trzecie to mógłbyś przejrzeć forum zamiast setny raz zadawać to samo pytanie, które już było.

ocenił(a) film na 9
Valenciaa

Po czwarte, to mógłby po prostu obejrzeć poprzednie części.

ocenił(a) film na 10

Nie wpadło Ci może do głowy że to dzieje się przed Tokio Drift'em ;)?

użytkownik usunięty
randomGuy

Ok. Na to akurat każdy może wpaść, z tym, że jak pewnie zwróciłeś uwagę, trzecia część była kręcona wcześniej Han w 3 części jest grany jako osoba dosyć młoda a w piątej już trochę "starzej" i nic nie zapowiada, że to jest prequel, ale skoro nie ma innego logicznego wytłumaczenia to moja ciekawość została zaspokojona.

Wytłumaczeniem jest ogólna historia bohaterów. Han żyje dlatego, że Tokyo Drift według chronologii jest 6 częścią Szybkich i Wściekłych, mimo iż kręcona była wcześniej. Ogólna chronologia wygląda tak:

1: The Fast and the Furious
2: 2 Fast 2 Furious
3: Fast & Furious
4: Fast Five
5: The Fast and the Furious 6
6: Fast and the Furious: Tokyo Drift(tutaj Han umiera)
7: The Fast and the Furious 7(dopiero będzie, oczywiście już bez Hana)

I dlatego Han "jeszcze" żyje w Szybkich i Wściekłych 5 ;)

użytkownik usunięty
sciroco8

Dzięki, swoją drogą według filmwebu w 7 części gra jeszcze Walker. Dosyć szybko nakręcili sceny skoro się jeszcze "załapał" w 2013 :-) Choć mam nadzieję, nie wiem zastąpią go kimś podobnym? Albo załatwią jak wyżej wymienionego Hana, że co kolejne 2 lata będzie można spodziewać się dalszych...

ocenił(a) film na 7

Zdążyli nakręcić sceny z nim przed jego śmiercią.

Zanim Walker zmarł zdążyli nakręcić część scen, resztę gra za niego dubler i coś tam mają podobno montować jeszcze komputerowo żeby wyglądał praktycznie jak Paul. A z tego co wiem, to ponoć 7 część ma być już ostatnia, chyba że jeszcze by coś wymyślili :)

ocenił(a) film na 9
sciroco8

Tak w siódmej części(która notabene miała już być, obsuw związany jest ze śmiercią Walkera) resztę scen zagrał jego 25 letni brat. Wszystko będzie edytowane komputerowo.

Natomiast w kwestii zakończenia cyklu na siódmej odsłonie, danych nie mam. Różne źródła podają róźne dane, aczkolwiek oficjalnego stanowiska chyba nie ma, poza tym wstępne zarysy ósmej części gdzieś się już kiedyś pojawiły.

Jako wielki fan oraz znawca serii dodam, że osobiście część szóstą widziałbym jako najlepsze zwięńczenie cyklu.

ocenił(a) film na 9

Jak może być INNE wytłumaczenie? Jest jedno prawdziwe i basta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones