PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617373}
7,3 160 364
oceny
7,3 10 1 160364
6,3 10
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 6
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 6

Oglądałem dzisiaj kolejny raz F6 i zauważyłem pewną rzecz, w mojej wersji filmu w 1:19:43 pojawia się
scena po rozmowie Dominica z Letty, kiedy dziewczyna sprawdza kartoteki i pewnym momencie po
lewej stronie pojawia się nazwisko... Boswell z jakimś dopiskiem które jest trochę niewyraźne.

Jak wiadomo z Tokyo Drift ojciec Shauna był policjantem, czyżby jakieś powiązanie ?? Co o tym
sądzicie?

Sawyerr

No racja, specjalnie sprawdziłam, czy aby Ci się nie przewidziało. :)
W mojej wersji filmu jest to dokładnie w 1:18:58.
Zapisałam nawet kadr z filmu. :) http://zapodaj.net/d215f6b3ed5cc.jpg.html

ocenił(a) film na 10
Valenciaa

No ciekawie kolega wyłapał.
Ale myślę że nie ma to żadnego związku z ojcem Shauna,on był zwykłym wojskowym i nie widzę sensu przywracać go do filmu.
Myślę że to tylko taki zabieg ''ciekawostek'' albo jak to ostatnio nazywam ''znajdżiek''.

ocenił(a) film na 9
FF7manifo

Czasami twórcy, lubią dawać "takie rzeczy" i potem mówić, że jakieś zdarzenie w 8 części nie jest przecież niespodzianką, bo zostało już zapowiedziane w części 3.... (to tylko taki przykład......niedawno właśnie czytałem coś takiego chyba o marvel cinematic universe), więc, kto wie? :)

ocenił(a) film na 8
Sawyerr

Fajnie by było gdyby w najnowszej odsłonie wystapił Shaun;)

ocenił(a) film na 8
eragonmark

Wystąpi ;)

http://www.thehollywoodnews.com/wp-content/uploads/temp4503-770x1024.jpg

ocenił(a) film na 8
Sawyerr

Czy to aby na pewno on?:D

ocenił(a) film na 8
eragonmark

nie bój żaby :)) został oficjalnie potwierdzony więc on ;)

ocenił(a) film na 10
eragonmark

wystarczy sprawdzić obsadę..

ocenił(a) film na 8
adam_231

Sprawdzałem ale słyszałem też ,że ma on wystąpić w retrospekcjach więc nie jarałem się za bardzo tym ,że jest ten aktor w obsadzie

ocenił(a) film na 10
eragonmark

Ale ma wystąpić. :)
W wyścigu z TD ;)

ocenił(a) film na 9
Sawyerr

Ten link który podrzuciłeś jest niezbyt dokładny. Mimo to jednak masz rację że wystąpi, a chodzi mi o to, że na drugim kadrze to nie siedzi Shawn tylko Tej.

ocenił(a) film na 8
olekczerwony

szczerze powiedziawszy to w ogóle nie zwróciłem uwagi na drugi kadr :DDD wrzucając tego linka :) hehe

ocenił(a) film na 10
eragonmark

Jest potwierdzone że zagra nie tylko w 7 ale też podpisał kontrakt na 8 i 9.
W 7 części zagra tylko w wyścigu z Dominicem, który kończył trzecią część a na dłużej trafi do nas dopiero w kolejnych częściach.

Po więcej informacji na temat 7 części zapraszam na moją stronę fastfurious7.manifo. com *usuń spację przed com.

ocenił(a) film na 8
FF7manifo

Szkoda ,że tylko na chwilę:(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones