PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617373}
7,3 160 361
ocen
7,3 10 1 160361
6,3 10
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 6
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 6

Efekciarstwo

ocenił(a) film na 4

.Lubię efekciarskie filmy ale nie aż tak.Czołgi na ulicach rozwalające auta z ludźmi w środku, brak
grawitacji, ratowanie koleżanki poprzez złapanie jej w locie.To już po prostu przesada ;)

Mr_Apokalips

Zgadzam się :) Nadawałby się na olimpiadę tak daleko skacząc, a do tego nigdy wcześniej nie widziałam tak długiego pasu startowego :D

ocenił(a) film na 8
Domminika1997

Mimo wszystko musicie przyznać że mimo tych głupich scen jest naprawdę niezły.. Jak dla mnie nie ma konkurencji dla tego filmu a z części na część jest coraz lepiej ;p Ten pas startowy idzie przeżyć - wiadomo jest kilkanaście scen nagrywanych po sobie a dziejących sie w tym samym momencie, natomiast nie mogę przeżyć tej durnej sceny ze złapaniem Letty w locie - totalna porażka.

Putis_K

Nie da się nie przyznać :) Uważam, że jest to klasyka kina wyścigów samochodowych. W tej scenie ,,lotu" Vin Diesel niczym terminator nie odniósł żadnych obrażeń xD Scenarzysta myślał pewnie, że zostanie ona odebrana jako romantyczna scena w środku akcji :D

ocenił(a) film na 8
Domminika1997

A wyszło żałośnie, śmiesznie i cholera wie jeszcze jak ;p Całę kino się śmiało.. A przypominam że to miałbyć kulminacyjny moment..

Putis_K

Nie da się ukryć, z tym czołgiem też wyskoczyli jak nie wiem ... ale przecież liczy się całość :)

ocenił(a) film na 7
Mr_Apokalips

Same efekty, nawet najbardziej przesadzone, okej, raczej nie podoba mi się skala zniszczeń i śmierci (ludzi nieistotnych dla fabuły) w stosunku do wierzeń głównych bohaterów... no ale to nigdy nie miało być ambitne kino.

ocenił(a) film na 8
Dreadion

Hmm, tzc? Bo w moim odczuciu raczej główni bohaterzy nikogo nie krzywdzą, wgl nie widzę związku z tym że nie jest to kino ambitne i giną ludzie. Tzc że w kinie ambitnym nie mogą ginąć masowo ludzie? Ehh to film akcji, jesli chcesz ambitne kino to sobie puść Godfathera 1 na DVD i nie truj ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones