PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617373}
7,3 160 361
ocen
7,3 10 1 160361
6,3 10
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 6
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 6

Nie rozumiem dlaczego w filmach dają teraz tyle efektów specjalnych.Przecież to ma być film a nie gra komputerowa.
Dawniej nie było takich zbędnych dodatków i filmy były o niebo lepsze.

Nie rozumiem jak producenci oglądając to po zakończeniu pracy nie mają sobie nic do zarzucenia i puszczają taki film na rynek.

Historia nawet ciekawa ale realizacja,poziom absurdu obniża jego poziom.

ocenił(a) film na 6
Marcin5800

Podbijam, wystarczy porównać sobie pierwsze dwie części Fast & Furious z szóstką...

ocenił(a) film na 7
Marcin5800

Tak chcieli twórcy i tak jest, wiadomo że jest sporo absurdów, ale w każdej części były, czy mniej czy więcej, ja nadal patrze ana to tylko jak na film, i dobrze się na nim bawię :)

Marcin5800

Obniża poziom, a tym samym 6 część została nominowana do Złotych Globów za efekty specjalne i pokazy kaskaderskie bodajże ;-)

ocenił(a) film na 7
Marcin5800

1: Inteligentny widz wie na co idzie do kina, kupuje na blue-ray lub ściąga z sieci. Wie które filmy należy omijać.
2: Film jest kierowany do grupy ludzi których poziom jest proporcjonalny do zawartości filmu.
Nie rozumiesz ? A próbowałeś zrozumieć? Może jesteś ignorantem a nie inteligentnym widzem? Spójrz na box office, może przyjdzie ci to łatwiej.

ocenił(a) film na 8
Marcin5800

akurat to czy bajka czy nie możliwe że coś tam, jest wg mnie spoko to jest film akcji, ma być rozpierducha i nacieszyć oczy
jednak zamiana biegów podczas jazdy samochodami ze skrzynią automatyczną........... ja rozumiem że takie samochody były tańsze ale ten skretyniały reżyser nie musiał pokazywać jak dom albo brian zmienia biegi podczas jazdy... hhohho nawet to nie była zmiana biegów tylko klepniecie w rączke, masakra jakaś jeszcze te sceny są na tyle długie że automatyczna skrzynia od razu rzuca się w oczy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones