PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617373}
7,3 160 361
ocen
7,3 10 1 160361
6,3 10
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 6
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 6

Wiem,że to nie powinno być tutaj.Ale może tutaj znajdę sensowne odpowiedzi.W sobotę byłem w
kinie na tym filmie.Strasznie się wciągnąłem.Po powrocie do domu ściągnąłem i obejrzałem
wszystkie części.
Więc mam do Was pytanie.Czy znacie może jakieś filmy podobne do tej serii.Ale tak na serio
podobne:czyli też szybkie fury,nielegalne wyścigi i układy itp.Liczę na pomoc.:)

TrojaninPL

60 sekund
Death Race: Wyscig śmierci (ale tylko pierwsza częśc)

Te filmy na pewno przypadną ci do gustu.

ocenił(a) film na 10
Maniek2008

O widzę,że w tym drugim gra nawet aktor z F%F. -Tyrese Gibson.:) Dzięki wielkie.:) Jakby ktoś jeszcze miał propozycję to chętnie przyjmę.:D

ocenił(a) film na 6
TrojaninPL

Jest jeszcze "Fast Track: Bez granic", ale to syf jak nie wiem co ;D Podróba szybkich.

ocenił(a) film na 10
Stachu7

I więcej niestety nie znasz? :)

TrojaninPL

Filmów typowo samochodowych i w dodatku wartych uwagi wcale nie jest tak wiele. Do głowy przychodzi mi jeszcze bajka "Auta", ale tobie raczej nie o to chodzi. :)

Aczkolwiek obie części Aut są naprawdę fajnymi filmami animowanymi :)

ocenił(a) film na 10
Maniek2008

A tak Auta oglądałem.:) Fajny fajny.:) No cóż..Szkoda.:) Bo ostatnio mam fazę na takie filmy.:)

ocenił(a) film na 6
TrojaninPL

Takich typowo o samochodach i nielegalnych wyścigach to nie. Ale przypomniało mi się jeszcze coś z tego gatunku: "Mistrz kierownicy ucieka" (stary, ale genialny) i "Wyścig (Driven)". Ten drugi to już taki w stylu Formuły 1. I jeszcze "Wyścig Cannonball".

TrojaninPL

Szybki jak błyskawica
Wyścig
Adrenalina 1&2
Autostrada grozy

ocenił(a) film na 10
Izabelka_filmweb

Okej dzięki wielkie, na pewno przejrzę.:)

ocenił(a) film na 9
TrojaninPL

Jeszcze urodzony rajdowiec jest nawet fajny ale mało znany choć moim zdaniem naprawde fajny :) Fajny mustang i subaru są tam

ocenił(a) film na 10
TrojaninPL

skoro już wymieniono najlepsze 60 sec... i dodano nawet Autka ;-) to zapomniano o klasyce Rodem z Francji ZATEM :
komedia Luca Bessona :TAXI: 1, 2, 3, 4

no i jeśli lubisz choć to już inna jazda i epoka ale wymienię bo spinktala na rowerze:
Bez hamulców / Premium Rush (raz można obejrzeć)

i choć to love story ale głupi nie jest i nawiązuje do szybkich i wściekłych ale na 2 kołach :
Trzy metry nad niebem / Tres metros sobre el cielo

no i jeszcze jak schodzimy już do średniaka
Wyścig / Driven - choć tu można opisać film : Sylvester Stallone / Formuła 1 - ścigają się w mieście -coś jak Arnold goni Corvette w polu kukurydzy w Likwidator / Last Stand, The

------------------=====================-----------------------
Na koniec zapodaj sobie prawdziwą ucztę w filmie:
Ayrton Senna - mistrz Formuły 1 ( biograficzny z 2010) - Po tym wszystko będzie tylko filmem.

użytkownik usunięty
TrojaninPL

Point Break ma praktycznie taką samą fabułę jak pierwsze FF (które jest jego słabym rimejkiem właściwie), ale nie jest w tematyce samochodowej :P

ocenił(a) film na 10

Ok dzięki za pomoc wszystkim.:D Na pewno wszystko poprzeglądam i może wybiorę coś dla siebie.:D

TrojaninPL

może nie wyścigi ale też o autach - film drogi - Vanishing Point.
Fajne pościgi

h4r

Polecam Need for Speed

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones