PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617373}
7,3 160 455
ocen
7,3 10 1 160455
6,4 11
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 6
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 6

Panowie która wam się bardziej podobała? Bo mi zdecydowanie Elena :D

NicolasCage

Mi również :)

ocenił(a) film na 9
NicolasCage

Michelle Rodriuguez raczej zbyt piękna nie jest ;)

ocenił(a) film na 10
Miss_Joker

Nie jest? Jak ktoś woli tylko takie poprawne babki bez charakteru to może tak stwierdzi i wybierze Elene.
Letty jest zdecydowanie ładniejsza, taka ostra i ma swój styl.

ocenił(a) film na 7
NicolasCage

Gisele ;D

ocenił(a) film na 9
KiXMiT

Zdecydowanie Gisele :D

ocenił(a) film na 9
scary_crow

Gisele, Elena, MIA (jak mogliście zapomnieć ;p), no i dopiero potem Letty... W ogóle, jak myśle Letty, to patrze na pierwszy film z jej udziałem, czyli pierwszą część serii, a tam była ona taką typową złą dziewczyną, taką ... zbuntowaną jakby :D, poza tym, niezbyt ładna jak dla mnie, ja wole naturalne dziewczyny :)

ocenił(a) film na 10
dominiqs13

zdecydowanie letty moim zdaniem to ona jest najbardziej naturalna. jest po prostu zaje.bista .

ocenił(a) film na 6
dominiqs13

Sorry, ale jeśli dla Ciebie Elena jest bardziej naturalna od Letty to polecam wybrać się do okulisty ^^ Zgadzam się, że Letty nie zbyt ładna i Elena o wiele ładniejsza, ale no Letty to naturalizm w 100%.

ocenił(a) film na 10
dominiqs13

Naturalne czyli mdłe, przeciętne, bez charakteru i głupiutkie? Wtedy by się zgadzało...
Jak ona jest brzydka to ja na prawdę nie wiem kto jest ładny... (na pewno nie Elena)

http://1.fwcdn.pl/p/02/80/40280/333647.1.jpg

http://www.tapeteos.pl/data/media/827/big/szybcy_i_wsciekli_6_008_michelle_rodri guez__letty.jpg

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQCZciswlXSjOScvxNADHu7lvyc9SEY3BNXECXnG Xtj5X-NQ-Zp

ocenił(a) film na 9
Anetaa4

Wiesz kiedy pisałem tego posta? Jak jeszcze nie widziałem 6 części, w 5 Letty nie było a w 4 tyle co kot napłakał... Pamiętałem ją tylko z pierwszej części, a tam zwyczajnie mi się nie podobała, pamiętam że miała tam wtedy takie beznadziejne, duże (chyba czerwone) buty, coś na kształt glanów, a do tego takie głupie okrągłe okulary... Teraz jest dojrzała i piękna, kompletnie się zmieniła, oczywiście na + no i gdybym teraz miał robić ten ranking, w pierwszej trójce byłaby na pewno, na miejscu razem z Eleną ;)

ocenił(a) film na 10
dominiqs13

Widzę kiedy napisane, ale skąd mogłam wiedzieć że zmieniłeś zdanie;p Mi się bardziej od Eleny podoba zarówno Letty jak i Gisele, zresztą większość kobiet z serii. Elena nie jest brzydka, jest całkiem ok, ale jakoś do mnie nie przemawia.

ocenił(a) film na 9
Anetaa4

Noo, to już wiesz, zależy od tego kto i jak na kogo patrzy ;)

ocenił(a) film na 10
KiXMiT

po za tym giesele jest płaska jak decha. ale każdy ma inny gust.

BLack_Man98

Autor pytał tylko o dwie :D . Skoro wszystkie to wszystkie :P
Mia = Giselle > Elena > Letty

ocenił(a) film na 8
BLack_Man98

Może i jest decha(dobrze powiedziane z tym gustem) ale jest przepiękna, ma za*ebisty tyłek, i figurę.

ocenił(a) film na 8
NicolasCage

Zdecydowanie Elena Neves - w ogóle jak oglądałem zły byłem, że się rozstali.

karol_bc

Jak toretto był zakochany w Letty to co poradzisz

juchacz17

Szkoda że Gisele zginęła

ocenił(a) film na 8
juchacz17

święte słowa :(

AnthonyCole

I tu się pewnie zaczyna tokio drift :)

ocenił(a) film na 10
NicolasCage

głupie pytanie chyba wiadomo że Elena. Letty przecież jest szpetna za przeproszeniem może i jest fajna ale po pijaku mi się zdecydowanie nie podoba przypomina mi faceta... fujjj sorry jeśli kogoś obraziłem ... ;)

ocenił(a) film na 7
yogurtho

GISELE GISELE GISELE!!
Michelle Rodriguez mi się nie podoba

ocenił(a) film na 10
sub7

letty jest zajebista i koniec

ocenił(a) film na 10
yogurtho

Jak ona jest brzydka to ja na prawdę nie wiem kto jest ładny... (na pewno nie Elena)
Widzę że coraz więcej osób uważa za ładne sztywne solaro-tapeciary... Letty to na prawdę piękna kobieta, ostra, konkretna, ma swój niepowtarzalny styl

http://1.fwcdn.pl/p/02/80/40280/333647.1.jpg

http://www.tapeteos.pl/data/media/827/big/szybcy_i_wsciekli_...

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQCZciswlXSjOScvxNAD...

ocenił(a) film na 8
NicolasCage

Letty jest ładną kobietą ale jest najmniej atrakcyjna z całej obsady kobiet

ocenił(a) film na 7
NicolasCage

Roman zresztą też fajny ;D

ocenił(a) film na 8
NicolasCage

Zdecydowanie Elena, jest najładniejszą aktorką w obsadzie :) Z nią mogłaby tylko rywalizować Eva Mendes ( szkoda że tylko grała w drugiej części serii, nie licząc końcówki z piątej części). Na następnych miejscach plasują się Mia, Gisele i Letty. Równie fajne były Neela z Tokio Drift i Riley z ostatniej części ( szkoda tylko że była złym charakterkiem).

ocenił(a) film na 8
pionder23

Zgadzam się - nawet ta sama kolejność :D

ocenił(a) film na 8
NicolasCage

Letty. Twarda, nie szczypiąca się z niczym kobieta. Do tego naprawdę ładna i pewnie dominująca w związku w każdym aspekcie.

ocenił(a) film na 10
marcinek_xd

to mój gust.

ocenił(a) film na 8
NicolasCage

Gisele :D mam nadzieje że w kolejnej czesci okaże się że przeżyła tak jak Letty :D

ocenił(a) film na 9
johnny480

Letty i Gisele :D sa śliczne :D od początku serii nie podoba mi się Mia :P a Elena taka jakaś dziwna :P ani to ładne ani brzydkie :D może być z Hobbs'em :D a Dom i Letty muszą być razem :D

ocenił(a) film na 10
paige15

O zgadzam się z Tobą. Zdecydowanie dwie najlepsze i najładniejsze dziewczyny z serii to Letty i Gisele - reszta jest taka bezpłciowa.

NicolasCage

Elena. Ale Gisele chyba najładniejsza. W sumie w FaF każda kobieta mi się bardziej podoba niż Letty. Tak samo w Machete każda kobieta jest dla mnie ładniejsza niż bohaterka grana przez Michelle Rodriuguez. Ta aktorka po prostu gdy robi groźne miny to przypomina jakiegoś faceta z latynowskiego gangu, zbyt męsko wtedy wygląda. Jak się uśmiecha wtedy jest o wiele ładniejsza, problem w tym że w FF i Machete się mało usmiecha :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones