PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617373}
7,3 160 361
ocen
7,3 10 1 160361
6,3 10
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 6
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 6

Założyłem właśnie coś nowego. Chciałbym zaprosić wszystkich fanów serii (a myślę że tacy są) do pomocy mi przy rozwijaniu encyklopedii tylko na temat Szybkich i Wściekłych.
Link: http://pl.szybcyiwsciekli.wikia.com/wiki/Szybcy_i_W%C5%9Bciekli_Wiki
Od razu przepraszam za wręcz odstraszający wygląd tej stronki, ale powstała ona dopiero po południu, a ja mam już doświadczenie w tych sprawach i wszystko będzie się powoli zmieniać.
Jeśli źle zrobiłem że o tym napisałem to usunę temat...

ocenił(a) film na 9
Jackmen

Wpadłeś na fajny pomysł, żeby założyć taką stronkę. Ciekaw jestem, jakie masz pomysły na tworzenie tej strony, bo temat jest obszerny i materiałów, które można by umieścić w tej encyklopedii byłoby całkiem sporo. Sprawdzałeś, czy nie istnieje już może w sieci coś podobnego, żeby nie powielać tematu? Jeśli byłbym w stanie, to mógłbym troszkę przyłożyć rękę do tego projektu :-)

heatcliff_filmaniak

Jest forum i jest tam także trochę artykułów, ale jest ich bardzo mało. Ponadto na tej stronie którą założyłem istnieje forum, artykuły, czat i jest na bardzo rozwiniętych hostingach, więc warto
Przepraszam jeszcze raz za odstraszający wygląd, ale aby cokolwiek zmieniać muszę osiągnąć liczby min. 50 artykułów, więc trochę to zajmie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones