PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617373}
7,3 160 455
ocen
7,3 10 1 160455
6,4 11
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 6
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 6

gdzie sie strzelają i uciekają ...;/ zero nielegalnych wyścigów co to ma być w ostatniej części okradali jakiś bank -.- nuda ;/ ostatnią taką fajną serią gdzie były wyścigi to tokyo drift ;/ pozdro

ocenił(a) film na 10
seven7poland

a dla mnie 5 byla najlepsza, a Tobie nikt nie kaze tego ogladac :)

seven7poland

jak w 6 części będzie Letty to jakoś przeżyję ten brak nielegalnych wyścigów :)

nielegalna_xD

Moim zdaniem 5 była najlepsza bardzo dużo akcji a to się dziś właśnie liczynajbardziej

sasuke257

Tak, 5 była najlepsza i jak 6 będzie podobna to będzie dobrze

ocenił(a) film na 8
nielegalna_xD

Dokładnie. Ważne, żeby szóstka trzymała poziom piątki.

seven7poland

Następna 7 część bedzie sie nazywac Fast & Modern Warfare! lol

ocenił(a) film na 8
seven7poland

"ostatnią taką fajną serią gdzie były wyścigi to tokyo drift ;/"
Że co proszę? Tokio Drift to parszywa czarna owca całej serii. Film z powodzeniem winien był powstać pod innym tytułem - niezwiązany z serią byłby całkiem znośny.
Piąta część była naprawdę świetna.
Dziwię się, że tak krytykujesz ten film skoro patrząc w twój profil widać, że 99% obejrzanych przez Ciebie filmów nie ma oceny niższej niż 9/10. To czyni Cię raczej mało wiarygodnym. >_<

ocenił(a) film na 10
nemesisswan

najlepsze czesci to 1,4 i 5. 2 byla znosna. 3 mozna bylo obejrzec ale byla nieporozumieniem co do reszty czesci i jeszcze Han tam ginie czego po 4 i 5 czesci naprawde nie moge zniesc i mam nadzieje ze kiedys sie okaze tak jak z Letty bo teraz widac wszystko jest mozliwe ze on zdazyl wyskoczyc z tego wozu hehe

Dulce_Art

Nigdzie nie jest powiedziane, że Letty zgineła i w filmie tego nie widzimy ( to domysły Doma) , a Han ginie na 100% na bank nie zmartwychwstanie.

ocenił(a) film na 4
Dulce_Art

3 czesc dzieje sie PO wydarzeniach z 4 i 5 czesci sherlocku, wiec Han ma prawo zyc i z tego sie bardzo ciesze..
co do glownego watku,
przemeczylem sie strasznie ogladajac ten masakrycznie dluzacy sie film,
najlepsza byla 1 czesc, pozniej tokyo drift, a 5 czesc na trzecim miejscu, 2 i 4 czesci nie ma co oceniac bo to gnioty masakryczne

ocenił(a) film na 10
bojan89

jak nie było powiedziane że zginęła? widziałam ten film z 6 razy i pamiętam jak oconer czy jak mu tam teraz dokladnie nie wiem mowi do Doma ze zginela przez to ze chciala zeby on wrocil do domu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones