PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617373}
7,3 160 455
ocen
7,3 10 1 160455
6,4 11
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 6
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 6

haha. najbardziej zastanawia mnie to jak to będzie z Dominic'iem Leticią i Eleną. Po 5 części było widać, że Dom i Elena trzymali się za dłonie jak przyjechali do o'conner'a i mii, czyli dla mnie są/byli razem. Ale na końcu filmu, okazuje się, że Letty żyje, a przecież Dom był bardzo w niej zakochany. A napewno Letty i Dom się zobaczą. Teraz ciekawostka z którą będzie?:>

mruwela

też mnie to zastanawia, ale mam nadzieję że wybierze Letty, bo Mendesowa moim zdaniem nie pasuje aż tak do Dominica xD

ocenił(a) film na 10
nielegalna_xD

Jaka Mendesowa ? Agentka Monica Fuentes nigdy nie poznała Doma.

Napewno chodzi Ci o Elene graną przez Else Pataky :)

frantic84

No właśnie <lol2> to przecież Brian znał Monicę, wydawało mi się że były podobne <hahaha>
Mój błąd sorki

nielegalna_xD

też jestem za Letty :D

mruwela

A moim zdaniem obsada będzie się różnić i to mocno znikną stałe gwiazdy przecież w 5 niby mieli zniknąć na dobre i nie pchać się w kłopoty :) Letty i jej "nielegalne" sprawy będą kolejną częścią poświęconą jednemu z członków starej paczki tak jak w TD np. Han którego potem dopiero co prawda wcisnęli w resztę serii.

ocenił(a) film na 7
roxsana2

dokładnie.myślę tak samo.Postacie z 5 znikną z serii (mianowicie Roman,Tej,Han itp.).Nie będzie także pewnie Eleny,więc Dom prawdopodobnie będzie z Letty.

ocenił(a) film na 10
ukasz944

Elena moim zdaniem bd na pewno :D

ocenił(a) film na 7
adam_231

ja jakoś wątpie w to,ale fajnie by było nawet.zobaczyli byśmy kogo dom wybierze ;P

mruwela

moim zdaniem Letty nie powinna być z Domem... skoro przeżyła i też go kochała to dlaczego nie dała mu jakiegoś znaku? Mogła zrobić cokolwiek żeby dowiedział się że nie umarła...

ocenił(a) film na 10
mruwela

Hmm , Nie wiem Ale zastanawia mnie to wszystko , ale jak już Dom jest teraz z Eleną to niech będzie a wiecie czy na pewno Vin i Paul i resztą będzie grać w 6 części ?
Bo jak na razie nie pisze nic na ich Filmbebach . :D
A interesuje mnie to , a do filmu trzeba cholera czekać prawie 2 lata ;

ocenił(a) film na 7
MrsVampire

ja obstawiam, że zabiją Eleną i Dom i Letty będą ze sobą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones