PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617373}
7,3 160 361
ocen
7,3 10 1 160361
6,3 10
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 6
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 6

letty

ocenił(a) film na 8

Jak w 6 części ożywa Letty? przecież Dom ją opłakiwał w poprzedniej części...

luksterka

Pewnie wszyscy to wiedzą....no, może oprócz ciebie że pod koniec Fast 5 czyli na nasze "Szybcy i Wściekli 5" agent Hobbs widzi w dokumentach zdjęcie z monitoringu i tam widać Letty.

A jak obejrzysz dokładnie część 6 to się dowiesz jak to wszystko wygląda :)

ocenił(a) film na 8
Mariusz1308

aaa dzięki :) kurcze nie pamietam szczerze mowiac jak 5 sie skonczyla. No musze obejrzec:D

ocenił(a) film na 7
Mariusz1308

Pierwszą część oglądałem lata temu. Może przypomnisz mi co się stało, że drogi Letty i Toretto się rozeszły? Toretto musiał uciekać z USA do Meryki Południowej no i dlaczego Letty za nie nie podążyła? Coś mi tylko świta, że pod koniec 1 cz. była poważnie ranna no ale dziwi mnie czemu potem już nie byli razem

ocenił(a) film na 3
KaeM_4

To jest najlepsza scena czwórki. Oni są razem w Republice Dominikany, gdzie napadają pociągi drogowe z paliwem i kiedy policja zaczyna zacieśniać pętle wokół nich, Letty mówi Domowi, że powinni skończyć z nielegalną działalnością i spróbować normalnego życia. Co robi wtedy Dom? Pakuje się w środku nocy i wyjeżdża zostawiając Letty samą, bez żadnej możliwości kontaktu z nim. Chris Morgan powinien sobie oscara za tą scenę przyznać, gdyż jest ona tak nieprawdopodobna, że przy niej Pamiętniki z Wakacji do serial dokumentalny.

KaeM_4

"TOTALNY SPOJLER" xDDD

Dlatego, że pierwszą część oglądałeś/łaś lata temu nie wiesz o co chodzi ;pp Drogi Doma i Letty rozchodzą się dopiero w 4 części kiedy to faktycznie w Republice Dominikany cała ekipa napada na cysterny z ropą, a O'Conner jest agentem FBA. Ponieważ na 'ogonie' Doma siedzi coraz więcej gliniarzy i przez to wszystkim jego najbliższym grozi więzienie Toretto 'ulatnia się'. Letty nie mogła do niego dołączyć gdyż zwyczajnie nie miała pojęcia gdzie jest Dom. w tak zwanym międzyczasie O'Conner rozpracowuje kartel Bragi i prosi namawia Letty do współpracy, miała być tam jego wtyczką.. niestety sprawy idą źle i Letty 'ginie' - w cudzysłowie- ponieważ jak dowiadujemy się na końcu części 5 i w całej części 6 iż jednak nie ;p
resztę dooglądaj bo mogłabym pisać i pisać ale nie chcę Ci psuć przyjemności z seansu!

iza_178

ofc "SPOILER*" xDDDD

ocenił(a) film na 7
iza_178

Dzięki za wyjaśnienie. Teraz rozumiem wszystko. Najwyraźniej z 4 części niewiele zapamiętałem. Może odświeżę sobie wszystkie części po kolei tylko nie wiem czy wytrzymam tyle absurdu w tak krótkim czasie :P

KaeM_4

koniecznie ;pp
może akurat obejrzysz wszystkie części jeszcze raz i stwierdzisz, że było warto ! :)

KaeM_4

Najlepiej zrobić maraton ;] Wiem że męczące trochę ale warto a Tokio Drift zostaw na koniec bo akcja wszystkich części dzieje się przed wydarzeniami z TD ;]

ElTabasco

szczerze mówiąc chyba któregoś dnia sama tak zrobię! :D cóż to będzie za maraton! :)

luksterka

ej a letty sobie przypomniała wszytsko w końcu????

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones