PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617373}
7,3 160 233
oceny
7,3 10 1 160233
6,3 10
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 6
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 6

tylko smoków brakowało w tej bajce

ocenił(a) film na 9
franzmaurer4444

Fakt - smoków nie było - ale pojawił się "fahowiedz" wśród widzów.

ocenił(a) film na 5
Kropa94

mówisz o sobie?

ocenił(a) film na 2
Kropa94

nie uważasz się trochę za hipokrytę? 10/10 za takie ścierwo ? Poważnie ? :D

ocenił(a) film na 9
rascal0pl

nie, anime jest lepsze wg. mnie.

użytkownik usunięty
rascal0pl

cicho tam, nie czepiaj się jego oceny bo to jego subiektywna, i nie masz prawa ingerować w nie.

użytkownik usunięty
rascal0pl

ty też nie oceniasz najlepiej

ocenił(a) film na 5
Kropa94

A czy możesz się z name podzielić co Ciebie w tym filmie tak urzekło, że dałeś 10? Moje spostrzeżenia:
- akcja 8
- auta 8
- panienki 5 (kwestia gustu)
- logika 2
- fizyka 2 (scena na autostradzie = brak słów
Suma 25pkt/5 = 5/10

Sceny pościgów mogli skopiować z poprzednich części i tak by to nie zrobiło różnicy. I jeszcze ta akcja w której ratują żonę/siostrę za cenę oddania 'fantu' za pare mld $$$ i życie tysięcy/mln osób...

ocenił(a) film na 6
franzmaurer4444

Heh......dobrze powiedziane. Scena w której Dom łapie Lety w powietrzu wymiata

ocenił(a) film na 5
franzmaurer4444

A co gorsze kolejne części niczym prawie się nie różnią i są robione na jedno kopyto.Przypomina mi to serie horrorów Droga bez powrotu.Typowe żerowanie na napalonych samochodami nastolatkach.

użytkownik usunięty
franzmaurer4444

mi brakowało Power Rangers, elfów i krasnoludów, brakowało mi jeszcze Alfrida, zdecydowanie humoru zabrakło ;/

ocenił(a) film na 9

Tutaj chyba są elfy...... Nie pamiętam. Ale na pewno jest Zgredek ;) Humor też jest, czyli wszystko to czego chciałeś :)) http://www.filmweb.pl/film/Szybcy+i+w%C5%9Bciekli+7-2015-678251/discussion/Zabaw a!+Nowa+historia+Szybkich+i+W%C5%9Bciek%C5%82ych,2444063

użytkownik usunięty
Brian_FF78

ja mówię poważnie...

ocenił(a) film na 8
franzmaurer4444

To jest film rozrywkowy!!! Czy w komedii romantycnej ktoś doszukuje się 5 dna? Czy w Przeminęło z wiatrem szukałeś efektów specjalnych i szybkich samochodów wybuchających? Nie rozumiem czemu się czepiacie filmu akcji za "akcje" xD to trochę tak jakby czepiać się Harrego Pottera,że magia nie istnieje xD opanujcie się. Chcecie ambitnego kina w każdej sekundzie odpowiadającego rzeczywistości czas włączyć Discovery Channel:) ja osobiście się świetnie bawiłam w kinie z przyjaciółmi. Był humor,były samochody,dobrze zbudowani mężczyźni wybuchy,pościgi i bijatyki. Przy tym kilka mądrych sentencji o wadze rodziny. Czego oczeliwać więcej po Szybkich i wściekłych? Sceny były może pozbawione praw fizyki,ale w Iron manie też jej nie było. Należy traktować ten film jak kino akcji i rozrywki i tak też oceniać. Przy tym ścieżka dźwiękowa była doskonale dobrana,czego żaden z krytyków nie dostrzegł niestety. Aktorstwo równiż nie było na niskim poziomie. Podsumowując,choć niektóre pościgi trochę się dłużyły film polecam:) z każdej grupy wiekowej znalazłby się ktoś kto doceni aktorów,grafików,kaskaderów,muzyków i reżysera;) polecam:D

ocenił(a) film na 2
misselle

To nie było kino akcji tylko sci-fi, a to jest już różnica. W pierwszych częściach tej serii był realizm (nie to co teraz), to było kino akcji z najwyższej pułki. W dzisiejszych czasach to ze świecą można szukać porządnego kina akcji bez "tandetnej" fantastyki.

ocenił(a) film na 7
van_der

" to było kino akcji z najwyższej pułki." - no na pewno z najwyższej... półki :)

ocenił(a) film na 2
franzmaurer4444

I ataku marsjan.

ocenił(a) film na 7
franzmaurer4444

Oj, Chłopie, czepiasz się. To tak jak być zarzucał komedii, że jest mało poważna.
Film zrobiony sprawnie i zgodnie z konwencją swojego gatunku.

PS. Ten finałowy samolot był przecież wieeeelki jak smok i też na końcu zionął ogniem. Więc nie mów, że smoków nie było ;)

ocenił(a) film na 7
w_ig

" Ten finałowy samolot był przecież wieeeelki jak smok i też na końcu zionął ogniem. Więc nie mów, że smoków nie było ;) "

:D

ocenił(a) film na 6
franzmaurer4444

Najgorsza część, a po złapaniu LETTY przez TORETTO chciałem wyłączyć ten film...

ocenił(a) film na 4
LeoMessi86

Nie trzeba było czekać, aż tak długo. Scena początkowa gdzie nasz skośnooki bohater Han wraz z koleżaneczką zostaje zatrzymany prze Policję, Wyciągają oboje po dwie spluwy rozstawiając ręce jak do ukrzyżowania i patrzą z groźnymi minami na policjantów. Rozbawiło mnie to do łez. Scena jak z filmu Desperado, tyle , że tutaj było ok 20 policjantów. Już po tej scenie wiadomo czego się spodziewać głupiej rozpierduchy jak z tego filmu.

ocenił(a) film na 5
Wolfman_PL

a im głębiej w las tym było gorzej (czyt: głupiej). Za dużo tych było hiper fantastycznych scen i naiwności fabuły. Chociaż akcje z samochodami niesamowicie nakręcone, to nie można tego filmu zbyt wysoko ocenić (no, chyba, że się ma 13 lat :)

ocenił(a) film na 4
OmniModo

Wolę akcje pościgowe rodem z Bad Boys 2, lub Nightcrawler .

ocenił(a) film na 5
Wolfman_PL

W filmie Mad Max: Fury Road też były bardzo efektowne.

ocenił(a) film na 4
OmniModo

Tamte dwa nie były filmami samochodowymi , a oferują znaczenie ciekawsze pościgi.

ocenił(a) film na 2
franzmaurer4444

Chcesz obejrzeć fajny film akcji, a dostajesz ścierwo sci-fi, niczym ekranizacja Marvela.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones