PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678251}

Szybcy i wściekli 7

Furious Seven
7,3 156 866
ocen
7,3 10 1 156866
6,8 14
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 7
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 7

Kiedy pełny zwiastun?

użytkownik usunięty

ktoś wie?

j/w

Już film cały można obejrzeć:)

monikalaskowska22

Serio? Gdzie Ty ten film widziałaś?

Valenciaa

Na YouTube https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jRnt67C8KS8&x-yt-ts=1421 782837&x-yt-cl=84359240

monikalaskowska22

Nawet nie chce mi się klikać w Twój link widząc, że premiera tego filmu jest dopiero w kwietniu ;) Nie siej zamętu. ;)

użytkownik usunięty
monikalaskowska22

hahaa rozśmieszyłaś mnie, idz gdzie indziej, robić syf i spam.

kolega pytał się poważnie.

Już jest, konkretniej tu: https://www.youtube. com/watch?v=Skpu5HaVkOc [usuń spacje rzecz jasna ;)]

użytkownik usunięty
Valenciaa

to jest teaser trailer, wydaje mi się że kolega pytał się o pełny trailer, matko ;/

To jest oficjalny zwiastun filmu. ;)

użytkownik usunięty
Valenciaa

no właśnie nie do końca, to jest teaser trailer, czyli pierwsze spojrzenie na film, teraz wyszedł teaser a Ant Mana a w okolicach kwietnia czy maja wypuszczą pełny zwiastun, tak samo było z Hobbitem, więc to co dałaś, to jest teaser trailer, czyli pierwsze spojrzenie na film, a koledze chodzi o pełny zwiastun czyli ten drugi (ale pierwszy pełny zwiastun)

ocenił(a) film na 10

Nowy zwiastun do FF7 pojawi się 1 lutego.

użytkownik usunięty
matteus_filmweb

prosił bym o zródło?

ocenił(a) film na 10

Strona FF na Facebooku poinformowała że nowy zwiastun FF7 pojawi się podczas Super Bowl który odbędzie się 1 lutego.

ocenił(a) film na 10
matteus_filmweb

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10433633_5966042 40470175_7741094811856847688_n.jpg?oh=27be03c2d3f51f04a622b29bf3543d5c&oe=552489 E9&__gda__=1429053749_f32e8de26b0e4ee9131a0acc780c8dcd

ocenił(a) film na 10
matteus_filmweb

Jedna z lepszych wiadomości dnia :D

No dobrze. Dziękuję za wytłumaczenie. ;)

użytkownik usunięty
Valenciaa

nie ma za co, ale z tym że jest oficjalny, to wszyscy wiedzą, tyle że ten pierwszy zwiastun, to jest teaser. A przy drugim już zawsze dopracowują efekty, itd.

To już teraz będę wiedzieć na przyszłośc. :)

Teaser trailer trwa zazwyczaj z 8 sekund. Teaser Trailer to jest tak jakby zwiastun zwiastuna. Puszczają coś takiego przez zapowiadanym trailerem pokazując tylko kilka scen w kilka sekund żeby zachęcić jeszcze bardziej do obejrzenia zwiastuna. To co podała Valenciaa to jest Trailer nr 1. Na kolejny trailer trzeba poczekać. Prawdopodobnie będzie na początku lutego możliwe że 6 lutego ale to nie są pewnie informacje.

Valenciaa

nie sieje zamętu:)ale wiem że można obejrzeć już ten film...

ocenił(a) film na 10
monikalaskowska22

Taka duża a taka głupia.

matteus_filmweb

co za kobieta...to sobie obejrzyj :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones