PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678251}

Szybcy i wściekli 7

Furious Seven
7,3 156 929
ocen
7,3 10 1 156929
6,8 14
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 7
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 7

Z tego co wyczytałem na facebookowych stronach o Fast Furious 7 dowiedziałem się że trailer, który trwać ma 2 min i 26 sekund ukaże się 6 lutego. Co do TV Spotów na Super Bowl 2015 Fast Furious 7 na pewno się ukaże. Ostatnio Tyrese Gibson pisał że widział już film od początku do końca więc i Spoty jak i Trailer pewnie są już skończone i czekają na swój dzień. Od piątej albo może i od czwartej (nie pamiętam i nie kojarzę) pokazują się spoty na Super Bowl więc i tym razem jeżeli mają okazję zareklamują tą markę.

Zapraszam na FastFurious7.manifo. com (usuń spację przed com)

ocenił(a) film na 10
FF7manifo

Też czytałem na facebookowych stronach, że będzie drugi zwiastun, ale nigdzie nie wyczytałem, że premierę ma 6 lutego. Mógłbyś podesłać mi link do tej informacji z datą?

matrix142

To nie jest pewna informacja. Mogą to być przypuszczenia. Ale czasami informacje się sprawdzały z tej strony. Później ci na facebooku podeśle

ocenił(a) film na 10
FF7manifo

Ja przeczuwam, że zwiastun trafi do sieci w czasie puszczania spotu na Super Bowl. W końcu na bannerze pisało, czy jesteśmy gotowi na nowy zwiastun 1 luty.

ocenił(a) film na 10
FF7manifo

Znalazłem info, że zwiastun będzie miał premierę 6 lutego i będzie puszczany przed seansami "Siódmy Syn".

ocenił(a) film na 6
FF7manifo

Stawiam dychę, że na Super Bowl będzie skrócona wersja zwiastuna, tego co ma być 6 lutego. Podobnie było z "Furious 6" (skrócona wersja + inna ścieżka dźwiękowa).

ocenił(a) film na 10
FF7manifo

Na Super Bowl ma być zaprezentowany pełny trailer.

ocenił(a) film na 10
matteus_filmweb

Podobno 1 lutego podczas Super Bowl ma być pokazany spot ale tego samego dnia w internecie ma pojawić się cały trailer.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones