PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678251}

Szybcy i wściekli 7

Furious Seven
7,3 156 971
ocen
7,3 10 1 156971
6,8 14
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 7
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 7

Piękny.

ocenił(a) film na 10

Ja powiem chyba tylko tyle - idę drugi raz do kina, muszę to przeżyć jeszcze raz.

Contiv

tak jak ja ja chyba pójdę też i trzeci raz

Contiv

Założyłeś konto przed premierą i jeden film oceniłeś, więc twoja opinia jest gówno warta.

piczympoom

Bingo! Dokładnie jak twoja.

piczympoom

Faktycznie...
'' Na filmwebie od:
19 kwietnia 2014 ''

To premiera była już rok temu ?
Ty za to nie masz żadnej opinii, a gówno warte to są Twoje wypociny ;]

ocenił(a) film na 10
piczympoom

Konto założyłem rok temu. To, że oceniłem jeden film znaczy, że nie mogę się wypowiadać i mieć swojej opinii ? Śmieszny jesteś.

Film piękny, zrozumcie co niektórzy, że nie będzie części takiej jak pierwsza czy druga, czasy się zmieniają. Ten film ma obrazować inne wartości, rodzina, przyjaźń... Przede wszystkim film jest hołdem dla Paula, jego pożegnanie w filmie jest po prostu piękne, takie jakie powinno być, łzy oczywiście były. Mam nadzieję, że Paul to wszystko gdzieś obserwuje bo naprawdę to jest coś pięknego.

Contiv

Zaskakujące jest, że ktoś w filmie akcji doszukuje się na siłę głębszych wartości. Są tu ale ledwie zakreślone, prawdziwy dramat to dla ciebie byłby intelektualny Mount Everest.

ocenił(a) film na 10
piczympoom

I właśnie tu jest różnica między moją, a Twoją opinią - Ty szukasz tutaj samej akcji, sensownej fabuły i bóg wie czego jeszcze. Ja oczekiwałem od tego filmu zupełnie czegoś innego, w nosie miałem tą akcję i całą resztę - chciałem przede wszystkim zobaczyć te wartości o których już pisałem, o których tak dobitnie wspominał przed premierą Vin, Tyrese czy Ludacris, uhonorowanie Paul'a i jego postaci, tego właśnie oczekiwałem.
Twoim zdaniem są one zakreślone ? To gratulacje. Jeśli chcesz akcję to idź sobie na Avengers'ów, może tam znajdziesz to czego szukasz. Widać nie potrafisz dostrzec w tym filmie to co najważniejsze, to już Twój problem.

ocenił(a) film na 10
Contiv

Twoim zdaniem są one ledwie zakreślone ? To gratulacje. Scen które ukazują to o czym pisałem jest w filmie sporo, a punktem kulminacyjnym jest ostatnia scena. Jeśli Ty ich nie dostrzegasz to naprawdę współczuję Ci. *

ocenił(a) film na 7
Contiv

To nie jest film dramatyczny, tylko film akcji. Hołd dla Paula Walker był na prawdę piękny, ale dla osoby nie wiedzącej o jego śmierci był niezrozumiały i zastanawiałaby się czemu ta scena jest taka smutna choć nikt w niej nie zginął. 10 to moim zdaniem jest lekka przesada, ale film jest na takie solidne 7 albo 7,5.

ocenił(a) film na 4
Contiv

Oczekiwałeś od filmu akcji zobrazowania takich wartości jak przyjaźń i rodzina? Jesteś jakiś sfiksowany. Proponuję obejrzyj sobie Domek na prerii lub Autostradę do nieba, a ilość pożądanych przez ciebie wartości przepali ci mózg.
Dałeś 10 mimo, że przez pół filmu trwała akcja którą miałeś w nosie? Jesteś jakiś sfiksowany.

Contiv

Mimo wszystko uważam te filmy za niezłe, bo zapewniają rozrywkę. O żadnej głębi nie ma mowy jednak ze względu na meganaciąganą fabułę i prześmieszne sceny akcji.

ocenił(a) film na 1
piczympoom

tak jak i film

ocenił(a) film na 9
piczympoom

nie pomyślałeś że po to zakłada się tu konto by oceniać film podłóg własnego gustu..? a nie podłóg swojej głupoty jaką posiadasz i obrażasz innych użytkowników? masz nie równo pod sufitem ..

cyklonos

Zdanie zaczyna się z dużej litery. Jak widac analfabeci lubią Fast & Furious.

ocenił(a) film na 9
piczympoom

wow znalazłeś coś by się uczepić.... tak jak wspomniałem - głupotę posiadasz i obrażasz innych użytkowników.. masz nie równo pod sufitem .. żal mi cie

ocenił(a) film na 7
piczympoom

a ty myślisz że co ? święty?

BigMelon

Nie, tylko Jezus.

ocenił(a) film na 4
piczympoom

Jak już się tak bawimy w wypominanie błędów, to z "wielkiej litery", nie "dużej". O przecinkach też warto pamiętać.

Nie wkręcam się w dyskusję, ale ludzie, trzymajcie jakiś poziom. Używa się opinii i argumentów, nie obraz i wytykania błędów.

ocenił(a) film na 5
piczympoom

Też do końca nie wiadomo.
Ktoś coś kiedyś klepnął i tak to teraz wszyscy powtarzają.

ocenił(a) film na 10
Contiv

Zdecydowanie tak!! Właśnie szukam kogoś kto chce iść :P

ocenił(a) film na 7
Contiv

Jestem trochę zawiedziony jedynie wspomnieniem wątku Seana i dość prostą fabułą, ale dość dobre kino akcji. Świetny Jason Statham ;)

ocenił(a) film na 8
Bartosz3039

Tak samo jak ja! Liczyłem że Sean odegra jakąś większą role w tym filmie

ocenił(a) film na 1
seba1b

Za brak Shauna i wyscigu Dom v Shaun, nalezy sie juz na starcie 1/10 temu filmowi. Zeby pokazac Boswella przez tylko jedna minute w garazu na caly film, to sa jakies kpiny .

ocenił(a) film na 8
GTA1

A mogli go wprowadzić do paczki Dominika.

Contiv

Dokładnie, raz to za mało! Coś pięknego...

ocenił(a) film na 10
Contiv

http://www.youtube.com/watch?v=p58kAwvSvVQ DLA PAULA :)

ocenił(a) film na 8
Contiv

To można określić tylko jednym słowem ,,WOW''

raptorpl18

Bajka, ale bardzo dobra :) No i dla Paula warto było to zobaczyć.

ocenił(a) film na 8
szkola_latania

Uwielbiam bajki :) Choć ma 18 lat...

raptorpl18

Ja 21i mogłabym oglądać je bez końca ;)

ocenił(a) film na 10
Contiv

Ja też pójdę 2 raz ;D mogę to oglądać bez końca *.* <33

ocenił(a) film na 10
Contiv

Jeśli ktoś jest z Poznania i ma ochotę iść na pół ceny w środę to śmiało pisać :P

ocenił(a) film na 10
Contiv

Film rewelacja, szkoda tylko tego że ze Stahhama zrobili nieśmiertelnika.
Ponatto wszystko mi się podobało, gdy teraz oglądam na necie film bo jest na CDA to zauwazyłem że w ostatnich scenach gdy ekipa siedzi na plazy, syn przychodzi po briana to gdy ten zbiera się slychac tylko glos Walkera ale widać już.... Starszego brata Walkera :) W tych dalekich scenach już wystapił brat, nie bylo tutaj obrobki komputerowej tylko glos ;) Koncowka wysmienita :)

ocenił(a) film na 10
zs_dawo_26

Ja raz widzę CGI a raz Paula. Może dlatego, że wiemy, że to jego brat gra w tej scenie.

ocenił(a) film na 10
Alvidaa

No w tej scenie bardzo go widać, bardzo widać brata Paula bo nawet śmiech nie taki ;)
Ale trudno, obejdzie się smakiem bo końcówka...Piękna, płakać się chce :)

ocenił(a) film na 7
zs_dawo_26

Zgadzam sie i jeszcze ten moment jak na końcu rozjechali się każdy w swoją stronę, no po prostu epicka scena :)

ocenił(a) film na 10
CherryK

Końcówka to arcydzieło, idealne zakończenie i uhonorowanie Paul'a, lepiej tego nie dało się zrobić. Oczekiwałem pięknego zakończenia, ale to mnie po prostu rozbroiło, byłem pod wielkim wrażeniem. I zgadzam się - świat jest niesprawiedliwy, ale to nic nowego, całe życie tak jest.

zs_dawo_26

a dla mnie jakoś mało Paula było w całym filmie... mało...
jak dla mnie, końcówka przeszła samą siebie, było pięknie , sentymentalnie i świetnie dobrali muzykę,
lepiej tego zrobić nie mogli, płakałam ostatnie 10 minut..

ocenił(a) film na 10
Pistacja09

:) Spisali się na medal, pamięć paula, z wszystkich części, słowa Vina, muzyka, samochod Paula, Powtorka z czesci pierwszej, no....

Pistacja09

Mało Paula bo zdążył nakręcić tylko częśc scen, w pozostałych gdzie się pojawiał i nie odzywał obstawiam że był to inny aktor z komputerowo nałożoną twarzą lub starszy brat Paula, który pojawił sie też na ostatniej scenie filmu...
A zakonczenie piekne, łez nie dało sie powstrzymać...

ocenił(a) film na 9
Contiv

Ja również. Piękna końcówka. Szkoda Paula... Niestety świat jest niesprawiedliwy.

ocenił(a) film na 9
niejasna

Po prostu brak słów.... Końcówka najlepsza w historii kina bo tak naprawdę była ''prawdziwa''...

ocenił(a) film na 7
Contiv

Ja już byłam drugi raz w kinie. ;) Musiałam obejrzeć drugi raz, bo po pierwszym seansie czułam pewien niedosyt i nie mogłam się pozbierać... Podczas końcowej sceny nie mogłam powstrzymać łez. Świetny film! :)

Contiv

Ja również planuje ponowny seans ;)

ocenił(a) film na 8
iwojslaw

Byłem dwa razy na tym filmie i powiem Ci że za drugim razem lepiej mi się oglądało.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Contiv

Ja dokładnie to samo, niesamowity i to nie tylko fabuła, ale ze względu na aktorów. Są świetni i do tego tworzą naprawdę świetną rodzinę. Poza tym Paul. Muszę jeszcze raz.

player_18

Bajka jakich mało

ocenił(a) film na 10
player_18

Jestem świeżo po seansie i jestem pod wrażeniem
Wartka akcja super efekty niezłe laski no i niestety ostatni film z Paulem
Szkoda że Statham miał taką wredna rolę a Tony Jaa niewielką

ocenił(a) film na 1
Contiv

Oddaly hold Paulowi to wiadomo bo samochochod to jego grob albo w nim zginie albo utonie, ale nie oddanie holdu Shaunowi to sa jakies normalne kpiny .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones