PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678251}

Szybcy i wściekli 7

Furious Seven
7,3 156 979
ocen
7,3 10 1 156979
6,8 14
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 7
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 7

Co o tym myślicie? Moim zdaniem to było nieuniknione. Oczywiście z jednej strony chciałbym kolejne części ale z drugiej bez Paula nie bardzo. Piszą że
mogą dodać nowych aktorów ale kto miałby zająć jego miejsce? Oczywiście każdy ale nie każdy będzie się do tego nadawał.

Jednak słowa z Trailera 7 części kłamały ''To nasza ostatnia przejażdżka'' - chyba że dotyczyło tylko Dominica i Briana.

Zapraszam do dyskusji.

http://www.filmweb.pl/news/Universal+zapowiada%3A+B%C4%99d%C4%85+kolejne+cz%C4%9 9%C5%9Bci+%22Szybkich+i+w%C5%9Bciek%C5%82ych%22-10833 2

ocenił(a) film na 8
mochi04

Zagrały by całkiem inne osoby, małolaty przypominające wyglądem naszych bohaterów. Jednak film nie zyskałby zbyt dużego uznania jak to było w przypadku Tokio Drift, gdzie wszyscy aktorzy byli nieznani.

ocenił(a) film na 6
badassbastard

Mogliby również pokazać jak Toretto zaczynał brać udział w nielegalnych wyścigach, poznał Letty..."

Z Letty to akurat znali się od dzieciństwa. Najpierw on jej się podobał, a potem ona mu się spodobała i tak stali się parą.

Stachu7

Poznali się chyba gdy Toretto chciał się popisać i o mało Letty nie straciła ręki :) Mówił o tym w 6 części gdy opowiadali o bliznach.

ocenił(a) film na 6
FF7manifo

Nom, to co ja pisałem to było mówione w pierwszej części, tylko nie pamiętam dokładnie jak to szło. Musiałbym znowu obejrzeć.

FF7manifo

Moje zdanie już znasz. :D

Valenciaa

Znam znam :) Zastanawiam się czy wszystkie kolejne części będą dalej z ekipą czy jedna z nich to może jakiś spin off z Hobbsem gdzie może któryś (bo Diesel pewnie tak) z rodzinki wystąpi.

FF7manifo

No też bym chciała jakiegoś spin offa. :) Ciekawie by było. :D

Valenciaa

Jestem ciekaw co wymyślili już na 8 część bo na pewno coś mają. Pytanie tylko cze znowu dadzą do filmu na koniec jakiś wątek dotyczący kolejnej części. Mam na dzieje że nie. Sama scena w 6 części z Stathamem trochę za szybko się pojawiła. Mogli ją puścić dopiero po napisach końcowych.

FF7manifo

Połowa ludzi z kina by wyszła. :D Ale to już w sumie ich problem. xD

ocenił(a) film na 8
Valenciaa

Tylko napisy się pokarzą i ludzie już podnoszą dupy z miejsc. Ja tam zawsze z Torettem_r czekamy do końca :P

ocenił(a) film na 8
Brian_FF78

Tylko napisy się pokażą =^_^= ....

Brian_FF78

Zgadza się. A jeszcze obsługa zamiast poczekać to zapali światło i nie mogą się doczekać aż wszyscy wyjdą aby posprzątać.

FF7manifo

Pamiętam jak byłam na części 5 w kinie i wiedziałam, że tam jeszcze coś będzie i jak wszyscy zaczęli wychodzić to powiedziałam na głos "Ja nie wiem gdzie wy wszyscy idziecie jak to jeszcze nie koniec". :D

Brian_FF78

No ja już na Szybkich też tak będę robić, bo to nigdy nic nie wiadomo. :D

ocenił(a) film na 8
Valenciaa

Jeśli dobrze pamiętam, to od czwartej części już podczas napisów końcowych, zawsze była dołączana ostatnia scena w filmie, więc warto czekać do końca. Takie niespodzianki są przeze mnie bardzo mile widziane, a wręcz oczekiwane :)

Brian_FF78

W 4 nie było żadnej sceny. Dopiero od 5 zaczęli :)

ocenił(a) film na 8
FF7manifo

Pomyliło mi się z piątką, kiedy Monika pokazuje Hobbsowi zdjęcie Letty.

Valenciaa

Dokładnie. Fan wie żeby zostać jeżeli inni nie wiedzą niech idą :)

ocenił(a) film na 7
FF7manifo

ale wkurzające, wychodzące zadki i tak Ci zasłaniają, to co to za przyjemność z czekania; nawet dla samej muzyki bym siedział do końca

FF7manifo

Właśnie, tylko niech nie przeszkadzają innym. :)

To może.... chodźmy na "siódemkę" wszyscy razem. :D

Valenciaa

Co do spin offa z Hobsem to gdzieś czytałem, że go planują :-)

Dokładnie wszyscy razem :-D

Valenciaa

Ciężko by było bo pewnie jesteśmy rozsypani po całej Polsce :D zawsze można wykupić wszystkie miejsca w kinie i samemu siedzieć :D

FF7manifo

Chodziło mi bardziej o to, żeby my jako FANI poszliśmy razem wszyscy. :D Fajnie pewnie by się oglądało. :D

Valenciaa

Ja to filmy muszę sam oglądać bo zawsze jak z kimś pójdę to zaraz albo ktoś mnie zagaduję albo pyta się o coś i nie mogę się skupić :D najlepiej mi samemu się ogląda.

FF7manifo

Jaka indywidualna kontemplacja :P

ocenił(a) film na 8
FF7manifo

Raz z jednym poszedłem do kina, to mi zaczął chrapać. Mówię do niego - Ee, nie śpij! A on, że wcale nie śpi (tylko tak głośno oddychał) :D

Brian_FF78

Faceci tak mają. :D

FF7manifo

Ja Cię nie zagadam. :D Obiecuje. :D

Valenciaa

Obiecanki cacanki :D

FF7manifo

No obiecuje no. xD

Valenciaa

Znajdź różnice xd

http://i.imgur.com/2guF0ad.jpg

http://i.imgur.com/KPqEvx5.jpg

FF7manifo

Hahahahahah. :D

ocenił(a) film na 10
FF7manifo

Mam podobnie, najlepiej iść samemu bo nie trzeba nikomu dawać lekcji kto jest kim w filmie.

ocenił(a) film na 10
FF7manifo

Już kiedyś mieliśmy taki pomysł FF7manifo :) Chyba przed premierą 5 albo 6 :)

frantic84

No coś było takiego :D

frantic84

Nie miałam wtedy przyjemności aż tak tu siedzieć i Was znać. :)

ocenił(a) film na 10
Valenciaa

Miło nam poznać w takim razie , wielką fankę Szybkiej Rodzinki :)

frantic84

Mi również miło. :)

frantic84

O Boże mam 41 powiadomień od Ciebie z polubienia moich ocen. xD

ocenił(a) film na 10
Valenciaa

Hehe widać wiele nas łączy :P

frantic84

No racja. :P

Valenciaa

Rodzinka się powiększa

FF7manifo

<3 :D

FF7manifo

Może i dobrze, że powstaną kolejne części ale to nie będzie już to samo, zawsze już będzie w kolejnych filmach czegoś im brakować, "kogoś" to jak z filmami w których aktorzy z 1 i 2 części nie chcą grać w 3 więc czasem jest tak że już się nie ogląda kolejnej części.

FF7manifo

no w sumie jak dla mnie to by też nie miało sensu, tak jak by zastąpić Depp'a w Piaratach, to już nie ten sam film...
Są po prostu aktorzy którzy są już przez widzów przypisani do danego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones