PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30588}

Szybcy i wściekli

The Fast and the Furious
7,4 296 060
ocen
7,4 10 1 296060
5,9 17
ocen krytyków
Szybcy i wściekli
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli

Szturm sezonowych fanów trwa.
Średnia 7.4?
Z całym szacunkiem dla Pana Walkera,ale ten film to szmira,a i aktor był z niego marny.

ocenił(a) film na 8
det0maso

Z całym szacunkiem ale średnia tego filmu , czyli 7.4 / 10 była już dawno zanim zginął Paul Walker.
Może dla ciebie ten film to szmira ale dla wielu osób to jeden z najlepszych filmów wyścigowych , który zdaniem niektórych zasługuję na taką ocenę.

ocenił(a) film na 9
Konrado96

zgadzam się , doskonałe kino ,moj ocena od dawna była 9 , szacun dla Paula .

ocenił(a) film na 9
det0maso

To może podasz jakieś filmy które są lepsze do tej "szmiry" w podobnej tematyce. Jestem bardzo ciekawy.

Lucas1608

Bullitt? 60 sekund?
Oba znacznie lepsze.

ocenił(a) film na 9
det0maso

Ok. Jeśli chodzi o Bullit to klasyka, ale 60 sekund? No cóż kwestia gustu, a o gustach wiadomo się nie dyskutuje.

ocenił(a) film na 9
Lucas1608

W bulli i 60 sekund stare dziadki za kierownica,

ocenił(a) film na 8
michal4p

Przecież piąta część była zajebista.

ocenił(a) film na 10
det0maso

DLA MNIE FILM SUPER....

ocenił(a) film na 9
Kinomaniaczka_tvd

dla mnie też !!!

ocenił(a) film na 8
det0maso

to nie miał być z założenia film ambitny i należy ten fakt wziąć pod uwagę. jest to kino rozrywkowe. Film "Szybcy i wściekli" dobrze się ogląda, jest czytelna fabuła, akcja, ładne samochody i ładne dziewczyny. Czy to się komuś podoba czy nie ten film wchodzi do kanonu klasyki. Wiele filmów uważanych dzisiaj za wybitne były w swoim czasie niedoceniane, a nawet zakazane. Oczywiście produkcja Szybcy i wściekli nie należy do wybitnych, ale na tle wielu obecnych wysokobudżetowych filmów amerykańskich pozytywnie się wyróżnia.

ocenił(a) film na 10
Ghostbuster

ja do tego dołączam jeszcze wspomnienia. Razem z kuzynem oglądało się go z 2 razy dziennie, nie żałuję, super czasy

det0maso

marny to pewnie ty jesteś dzieciaku przy tym filmie jak go oglądałem w 2003 przy browarze i po woju już to ty pewnie w pieluche robiłeś jeszcze

lysy212

Widocznie wojsko nieźle sprało ci beret.Jak ja robiłem w pieluchę to ciebie nie było jeszcze na świecie.Poza tym marna prowokacja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones