PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30588}

Szybcy i wściekli

The Fast and the Furious
7,4 296 249
ocen
7,4 10 1 296249
5,9 18
ocen krytyków
Szybcy i wściekli
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli

Ile można??

ocenił(a) film na 8

Ile jeszcze TVP będzie puszczało ten film w hicie na sobotę? Ile jeszcze razy będą reklamować ten film jako wielkie wydarzenie? Rzygać się już chce.

użytkownik usunięty
Aldo_Raine

Czterej pancerni to dopiero są w tvp "hitem"...

Hmm, ten film stał się ikoną w swoim gatunku :) Każdemu się podoba i jakieś kilka mln ludzie go jeszcze nie widziało, więc akurat pozycja na sobotni Hit :) Tak jak Czterej pancerni są hitem w swoim gatunku to tak Szybcy w swoim i co kilka mięsięcy są emitowani. Po za tym częste emisje danego filmu zależą od ostatniej emitowanej statystyki, a, że co emisje gromadzi wiele mln fanów, którzy już widzieli 10 razy tą 1 część jak Ja :D to puszczają nadal, bo na tym kase robią :) Kevin jest co roku od wielu lat w święta jak i w tym roku oczywiście :D stał się polską tradycją po wigilii już :)

ocenił(a) film na 8
Aldo_Raine

Nie musisz oglądać... ani wylewać swoich frustracji!
A film jest na prawdę świetny! Nic dziwnego, że go puszczają.

ocenił(a) film na 8
mtymieniecki

Film jest świetny, ale oczekuję od telewizji urozmaiconej rozrywki, a nie promowania filmów, które niemal każdy widział jako wydarzenie tygodnia, dlatego moje frustracje są uzasadnione.

Aldo_Raine

Ja wolę żeby puszczali często te same filmy niż te marne serialiki typu M Jak Miłość

ocenił(a) film na 8
Aldo_Raine

Znowu? Ja pier... to już nawet zabawne nie jest.

Aldo_Raine

Nom, popieram - to juz nie jest zabawne, to juz jest śmieszne:\ Dokładnie to samo jest z "Piratami z Karaibów" - ile to juz razy leciało w sobotni wieczór w "jedynce"?

arkadyuk

Hehe...najwieksze hity TVP1 czyli "Piraci z Karaibów" "Skarb Narodów" i "Szybcy i Wściekli" puszczane na przemian przez cały rok LOL
Ale tak sie składa że The Fast and The Furious to dla mnie klasyk wiec obejrze go dzisiaj po raz kolejny :-D

Glock

Ze dwa tygodnie temu był w dwójce, brawo tvp!!!

ocenił(a) film na 9
zimnybronx

Był? Jakoś chciałem wtedy to obejrzeć, a leciało coś innego, dziwne...

Rakin

No i zaliczyłem The Fast and The Furious po kolejny ! TVP1 jestescie cudowni :* a za tydzien Piraci z Karaibów LOL

ocenił(a) film na 10
Aldo_Raine

Ten film to klasyk od niego wszystko się zaczęło tzn. (tuning samochodowy) to jest przełom w motoryzacji każdy nawet ze starego samochodu, który miał służyć jako pojazd wozidełko może teraz podrasować sobie oczywiście jak finanse pozwolą oraz wyobraźnia zrobić szybkie auto niczym ferrari, czy porsche. Ale wracając do tych powtórek mnie ten film się nigdy nie znudzi i będę go zawsze oglądać gdy tylko będę miał na to czas. A tym razem właśnie tak było obejrzałem go po raz 20 he he. Jestem zagorzałym fanem całej serii choć jedynka jest mistrzostwem, a pozostałe tylko żeby wspominać losy bohaterów i oglądać szybkie samochody oraz piękne kobiety. Pozdrawiam wszystkich maniaków motoryzacji :-)))

ocenił(a) film na 7
marokesz2785

"od niego wszystko się zaczęło tzn. (tuning samochodowy) to jest przełom w motoryzacji każdy nawet ze starego samochodu, który miał służyć jako pojazd wozidełko może teraz podrasować sobie oczywiście jak finanse pozwolą"

Co się zaczęło? Ze wiesniaki sobie tunningują stare auta i mysla ze sa fajni?

shamar

Zgadzam się i podpisuję pod tym co powiedziałeś. Gdybyś zobaczył co się porobiło w moim mieście to zwątpiłbyś w Boga. Tuningują każdy złom i każde gó**o które przytargają (na plecach nawet) z niemiac, ładują tubę do bagażnika i wszystkie pieniądze które ciężko zarobią ledwo w to gó**o. Potem to wszystko się sypie, trzeba klepaććććććććććććććććććććććććććć

ocenił(a) film na 7
JohnDp

u mnie to już przeszło.

ocenił(a) film na 8
Aldo_Raine

Teraz już nie Hit na sobotę tylko super kino. Ręce opadają...

ocenił(a) film na 10
Aldo_Raine

Ja się cieszę, bo dawno go nie widziałem, a chętnie sobie przypomnę.

Aldo_Raine

Kiedy wreszcie się nauczycie, że telewizja Polska, media, itp. to siedlisko brudu, machina pieniężna i tu się nie liczy Wasza rozrywka, tylko ich korzyść.

ocenił(a) film na 8
Aldo_Raine

Szczerze? Wolę, jak leci jaki Superkino niż Hit na Sobotę. W TVP strasznie schrzanili tłumaczenie, więc jeśli kiedykolwiek miałbym oglądać film w TV, to tylko w TVN-ie.

A czemu ten film tak często jest puszczany? Bo wciąż jest popularny, ostatnio przesadzają z tą częstotliwością. Jeszcze trochę, a Szybcy dogonią Zabójczą broń 2 i Specjalistę - najczęściej puszczane filmy TVN-u.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones