PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30588}

Szybcy i wściekli

The Fast and the Furious
7,4 296 066
ocen
7,4 10 1 296066
5,9 17
ocen krytyków
Szybcy i wściekli
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli

Oglądałem film kilka razy, ale cały czas nie mogę czegoś zrozumieć.

W pierwszej scenie filmu ktoś napada na ciężarówkę z odtwarzaczami DVD, pod koniec filmu
okazuje się, że "team" Torreto'a zajmował się tymi napadami.

Mniej więcej w połowie filmu Brian wszedł do jakiegoś garażu/magazynu (należał chyba do
Dom'a i jego ludzi), a potem razem właśnie z Dom'em i Vince'm pojechali też do jakiegoś
garażu tych skośnookich na czele z Tran'em i tam Brian zobaczył te odtwarzacze. Również tam
Tran i jego ludzie przywieźli Ted'a i o ile dobrze zrozumiałem to on miał coś wspólnego ze
zniknięciem tych silników.

Tutaj właśnie nie rozumiem. Skąd wzięły się te dekodery w garażu Johnego? I jeszcze
odnośnie Ted'a, bo chyba coś przegapiłem, ale kim on był? I o co chodziło z tymi silnikami?
Mógłby ktoś wyjaśnić?

Z góry dzięki.

ocenił(a) film na 10
matuGKS

Brian włamał się do garażu Hektora gdyż Hektor zamówił w sklepie w którym pracował Brian części do Hondy Civic wszystko po trzy razy.I to dało Brianowi trop gdyż gang który porywał ciężarówki jeździł właśnie takimi Hondami i po prostu postanowił ich sprawdzić. Lecz gdy wszedł do tego garażu zauważył że Hondy miały inne opony niż te z napadów. Po tej scenie Dominic z Vincem złapali Briana.Brian skłamał że sprawdzał samochody aby wiedzieć jak przygotować się do wyścigu. W tedy Dom Brian i Vince pojechali aby sprawdzić Trana. Włamali się do jego garażu (warsztatu) i Brian zauważył tam te odtwarzacze DVD ( w ciężarówkach które zostały porwane były odtwarzacze DVD) i dodał do siebie fakty. Tran i jego ludzie przywieźli Teda żeby dowiedzieć się gdzie są ich silniki (prawdopodobnie miał im załatwić te silniki ale tego nie zrobił) . Potem gdy Brian powiedział policji o tych odtwarzaczach w garażu Trana oni zrobili na niego ''nalot'' ponieważ myśleli że to oni okradali te ciężarówki,wszystko na to wskazywało. Lecz po nalocie okazało się że odtwarzacze były legalne i że mieli na nie paragony. Po co oni mieli te dekodery nie wiadomo i nie musimy tego wiedzieć.
A kim był Ted? tak naprawdę sam nie wiem
Jak jeszcze jakieś pytania to pisz,postaram się wytłumaczyć
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
matuGKS

Ted był paserem, załatwiał części do samochodów. Silniki chciał prawdopodobnie opchnąć na lewo (tzn. zakładając że normalnie należały się kitajcom) lub np. wziął kasę a silników nie dał, więc go delikatnie przesłuchali gdzie je schował. Sprzęty DVD i inne po prostu tam były, nie było ich tam jakoś bardzo wiele, więc równie dobrze mogły być na użytek własny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones