PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30588}

Szybcy i wściekli

The Fast and the Furious
7,4 296 066
ocen
7,4 10 1 296066
5,9 17
ocen krytyków
Szybcy i wściekli
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli

Najpierw informację opublikował portal TMZ. Potem została ona potwierdzona na oficjalnym fanpage'u
Paula Walkera, gdzie zaprezentowano oświadczenie. Z niego dowiadujemy się, że Walker był
pasażerem w samochodzie przyjaciela. Razem z nim wybrał się na przejażdżkę nowym Porsche GT.
Kierowca stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo, a auto od razu się zapaliło. Obaj
zginęli na miejscu. jego rodzinie bardzo współczuje niech spoczywa w spokoju i dziękuje za jego
pracy nad filmami :( szkoda że go już nie zobaczymy

wort801

Szkoda :(

ocenił(a) film na 10
wort801

dowiedziałam się o 3 rano i dalej nie wierzę :(

ocenił(a) film na 9
wort801

Dla mnie to jest dramat, utożsamiałem sie z tym filmem, uwielbiałem tego aktora, to były moje młode lata. I nagle jebut, pustka, nie wiem co napisać...jednym cięciem moja młodość poszła w zapomnienie.

wort801

To jest wielka strata....bardzo współczuję rodzinie :(

ocenił(a) film na 9
Karinka_fw

tragedia, wciaz nie moge w to uwierzyc.. ;(

ocenił(a) film na 8
wort801

jest 2014 a dalej nie moge uweirzyc zwlaszcza ze dzis oglądałam tą część............
czuje pustkę

wort801

codziennie giną miliony ludzi. Gościu się kilka razy przejechał samochodem i już był sławny. Za co hahahhahaha ? Dla debili którzy nie zrozumieli nie o człowieka tylko o sławę chodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones