PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30588}

Szybcy i wściekli

The Fast and the Furious
7,4 296 223
oceny
7,4 10 1 296223
5,9 18
ocen krytyków
Szybcy i wściekli
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli

sięgnęłam po ten film. Pokaz superszybkich samochodów i odsłoniętych pępków zgrabnych panienek. Dziękuję, straciłam apetyt.

ocenił(a) film na 10
killashandra

taaak?
Myśle, że jednak trochę za ostro, trochę za ostro. Vin jak zawsze- facet z charakterem. Ogólnie nieźle oceniam film, choć braki było widać. Nie straciłem apetytu. :-)

ocenił(a) film na 3
IvanH

Może urażę czyjeś gusty...
ale to jest film małolatków. Marne aktorstwo, dużo szumu. A jeśli chodzi o Vina, to jedyny punkt tego filmu, który usprawiedliwiam - tzn. był niezły - rzeczywiście z charakterem. Na co nie straciłeś apetytu ?

ocenił(a) film na 10
killashandra

na cały film.
Według mnie aktorstwa nie można nazwać marnym. Ten młodzian nie był zły. Film dla małolatków? No też nie wiem. Ale wiem, że to jeden z najbardziej dynamicznych filmów jakie widziałem, przewyższa chyba nawet oba "Taxi". W zasadzie nie ma dłużyzn, a czas leci bardzo szybko i w dodatku miło. Bo dla mnie osoby która lubi Nissany pojawienie się na ekranie Skyline'a, 240SX i Maximy w ultrarasowanych wersjach było nie lada gratką. Sprawa NOS też została łądnie przedstawiona.

ocenił(a) film na 3
IvanH

Ten młodzian był dla mnie
plastikowy w najgorszym tego słowa znaczeniu. Chociaż zgadzam się, że nie w filmie ma dłużyzn. Oglądałam tylko "Taxi II", które jest rewelacyjne! Ale tam nie tylko o szybkość chodzi!!! Jest jeszcze żywioł humoru, którego bardzo brakuje "Szybkim". A poza samochody mnie nie kręcą :(

ocenił(a) film na 10
killashandra

no tak
Taxi rzeczywiście jest o wiele, wiele śmieszniejsze. Ja tylko pod wzgledem dynamiki porównałem. Jeśli nie kręcą no to masz inne zdanie i to rozumiem.

ocenił(a) film na 3
IvanH

Faktycznie dynamika
jest i w jednym i w drugim, jednak to różne kategorie filmów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones