PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30588}

Szybcy i wściekli

The Fast and the Furious
7,4 296 234
oceny
7,4 10 1 296234
5,9 18
ocen krytyków
Szybcy i wściekli
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli

jak można dać tak wysoką ocenę takiemu gniotowi. Co wam się podobało w tym filmie proszę o konkrety ( nie piszcie tylko że bryki)

mateuszziomal

W tym filmie podobały mi się laski , akcja no i właśnie fury. Poza tym w czasie gdy widziałem film w Krakowie było dużo nielegalnych wyścigów i może dlatego mi się to tak podobało. Jest to lekki film, który można obejrzeć dla rozrywki, a nie jakichś głębszych rozkmin. Na pewno nie można powiedzieć o nim dno.

Fugi

dno dna a dla rozrywki polecam granat

mateuszziomal

W sumie to każdy ma swój gust. Jednemu podoba się córka drugiemu teściowa. Ale dla miłośników motoryzacji film ten na pewno nie jest dnem.pozdr

ocenił(a) film na 8
Fugi

Heh, świetna riposta :)
Faktycznie, nie jest to ambitne kino, po prostu lekki i prosty film nie angażujący szarych komórek.

ocenił(a) film na 5
Fugi

Wszystko potraficie zrzucić na "każdy ma swój gust"? W takim razie po co komentarze? Po co dyskusja? Film to dno dla osób, które choć trochę znają się na filmie. Koniec, tego nie można podważyć gustem.

ocenił(a) film na 10
mateuszziomal

twoja stara

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mr_mat

warszawiak tfu

ocenił(a) film na 10
mateuszziomal

Z tą starą to rozumiem że wyjeżdżasz, ale zielonego pojęcia nie mam czemu Warszawiaków obrażasz ?

mr_mat

bo ich nie lubie?-tepa pala

ocenił(a) film na 10
mateuszziomal

Masz chłopie poważne problemy ze sobą. Pozdrawiam i współczuje rodzinie

ocenił(a) film na 10
mateuszziomal

A jeszcze chciałem dodać że tępa pała to ciebie robiła. Pozdro dla starego

mr_mat

najpierw wspolczujesz rodzinie a potem piszesz ze moj stary to tepa pala- swiat codziennie mnie zaskakuje- chciałbym cie spotkać na zywo

ocenił(a) film na 10
mateuszziomal

Dla tępych pał trzeba współczuć. A Ty jesteś jeszcze lepszy as, piszesz "warszawiak tfu" mimo tego że ja nic wspólnego ze stolicą nie mam.

mr_mat

no jedynie twoj adres ip

ocenił(a) film na 10
mateuszziomal

Nie wiem typie jak ty odczytujesz moj adres ip, ale na 100% nie jestem z Warszawy. A posty były wysyłane z komputera który nie jest w Warszawie. Więc mój mały domowy hackerku jak się na czymś nie znasz to się na ten temat nie wypowiadaj. Pozdrowienia

ocenił(a) film na 10
mr_mat

Nie przeczytałem postu kolegi poniżej ale On już chyba tobie wszystko wytłumaczył jeśli chodzi o ip hehe

ocenił(a) film na 10
mateuszziomal

mateuszziomal, jakim Ty idiotą jesteś ... może chłopak ma internet z TPS'a/Netia a każdy adres IP od tych usługodawców zlokalizuje w Stolicy... a do Warszawy masz taką urazę że mieszkasz na jakimś zadupiu i zazdrość Tobą kieruje.

klakowicz7

zasmiecasz forum

ocenił(a) film na 6
mateuszziomal

Chciałem napisać że dziwi mnie, że nie przyjmujesz do wiadomości, że ktoś może mieć inny gust od twojego (zwłaszcza że z takim gustem jak twój powinieneś być przyzwyczajony). Chciałem nawet wytłumaczyć, że filmweb zapamiętuje IP rejestracji, nie logowań.
Ale teraz, po przeczytaniu twoich komentarzy jedyne nad czym się zastanawiam, to jakim cudem kogoś takiego udało się nauczyć czytać, pisać i włączać komputer...

hbr

to zastanawiaj sie dalej i badz szczęsliwy

mateuszziomal

Nie kompromituj się

kratos9922

bo co?

mateuszziomal

gówno

ocenił(a) film na 7
hbr

z IP rejestracji też tak nie do końca. U mnie jest Poznań gdzie rejestrowałam się ze Szczecina... fakt trochę to dziwne, no ale nie o tym tu mowa mnie się film podobał ze względu na akcję, cały czas coś sie działo nie nudził się, fajne autka (uwielbiam takowe ;)) no i fajni faceci :P A pan mateusz to troszkę kultury powinien liznąć może jego wypowiedzi byłyby mniej chamskie.....

ocenił(a) film na 7
mateuszziomal

a co widzisz w filmie wodny świat ? Może jesteś pedałem i wolisz się bawić sztucznymi penisami niż oglądać kozackie fury i laski ? Ten film może nie mieć fabuły ale auta i laski nadrabiają wszytsko

bzykus100

nie mierz innych swoją miarą

ocenił(a) film na 7
mateuszziomal

Twierdze jedynie że nie masz pojęcia o filmach a twój gust filmowy trzyma poziom dna i wodorostów . Skoro wodny świat oceniasz 10/10 ściganego 10/10 itp . To nie ma o czym z tobą dyskutować

ocenił(a) film na 2
mateuszziomal

zgadzam się, beznadziejny film ;/

ocenił(a) film na 10
mateuszziomal

Nie wiem jak można powiedzieć o tym filmie, że to dno. Moim zdaniem jest to idealny film na sobotni wieczór, fabuła, obsada i muzyka idealne. A o autach chyba nie trzeba nic mówić, po prostu marzenie.

Mifa

no normalnie głośno i wyraznie

ocenił(a) film na 10
mateuszziomal

Głośno i wyraźnie to można dopingować na meczu...

Mifa

aha a powiedzieć nie hmm

ocenił(a) film na 10
mateuszziomal

Jak dla mnie nie o tak świetnym filmie. Gusta są różne, dlatego jak film mi się nie podoba to po prostu stwierdzam, że jest nie dla mnie, a nie od razu krzyczę jak pięcioletnie dziecko, że to dnooooooo. Innym może się podobać....

Mifa

ok ale to ty tak robisz

mateuszziomal

Wiesz co mi się w tym filmie podobało?. To co uwielbiam Dziewczyny, Motoryzacja, bryki i mnie to wystarcza

ocenił(a) film na 9
mateuszziomal

Ten film w Polsce zapoczątkował wiele. Mimo, iz wiele w nim nonsensow a auta maja po 10 biegów :) to ten film jest kultowy!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones