PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30588}

Szybcy i wściekli

The Fast and the Furious
7,4 296 223
oceny
7,4 10 1 296223
5,9 18
ocen krytyków
Szybcy i wściekli
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli

samochody i dziewczyny

ocenił(a) film na 6

Oglądałem ten film jadąc samochodem. Kierowca tak wywijał że czułem sie jakbym był którymś z bohaterów :) Nie wiem... nie miałem nic innego do roboty, więc patrzyłem sobie na ten filmik. W sumie całkiem niezłe kino akcji, dużo wyścigów, fajne samochody, ale oczywiście całość super mało realna, fabuła - prawie żadna. Film dla tych którzy poza samochodami dostrzegają jeszcze tylko fajne dziewczyny... (przynajmniej takie miałem odczucie zaraz po filmie) Jak dla mnie - nic takiego.

użytkownik usunięty
Atom

wymysl cos lepszego jak ci ie pasuje
wymysl cos lepszego jak ci ie pasuje.Ale szanuje twoja wypowiedz karzdy ma prawo do swojego zdania

ocenił(a) film na 6

może kiedyś
Nie jestem reżyserem, scenarzystą, ani tym bardziej pisarzem, dlatego nie jest moim zadaniem wymyślanie historii (aczkolwiek jest to zajęcie arcy ciekawie i kto wie - może kiedyś coś wymyślę;). Mogę co najwyżej coś obejrzeć (przeczytać, itp) i wyrazić na ten temat swoją opinię (temu zresztą służy ta lista dyskusyjna), bo jak słusznie napisałeś(aś), "karzdy" ma do tego prawo... A "Szybcy i wściekli" to kino akcji, które nie jest najgorsze, ale aDresOwane do konkretnego odbiorcy, do którego ja chyba nie należę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones