PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30588}

Szybcy i wściekli

The Fast and the Furious
7,4 296 060
ocen
7,4 10 1 296060
5,9 17
ocen krytyków
Szybcy i wściekli
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli

tajniacy

ocenił(a) film na 6

Coz gdybym miala lat 14 i byla chlopcem, to bym kochala ten film. Jest on przede wszystkim dla tych, ktorzy kochaja szybkie samochody. Fabula prosciutka, ale strawialna. Nie powiem, ze sie nudzilam, bo rajdowe poscigi nakrecone sa pierwszorzednie nawet dla laikow takich jak ja i przyznam, ze Van Diesel ma niesamowicie gleboki i seksowny glos. Aby zostac tajniakiem, nie tylko nalezy miec na to ochote, ale rowniez przejsc obserwacje i liczne testy psychologiczne, dziwi mnie to jak ten narwany blondynek mogl nim zostac. Wydaje mi sie to nieprawdopodobne, bo on od poczatku nie pasuje mi na tego typu gliniarza, czyli przelozeni tez musieli to zauwazyc..Co nie zmienia faktu, ze jak na tego typu produkcje oglada sie naprawde milo.
Ale jednak wole "Ronina" z jego poscigami...

ocenił(a) film na 10
Joanna

!!!!!!!!!!!!!
Film nie musi być wybitnym, inteligentnym dziełem aby oglądało go się bardzo dobrze. Mam nadzieję że ten film właśnie tak będzie mi się oglądało. Poza tym Vin Diesel staje się jednym z moich ulubionych aktorów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones