PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30588}

Szybcy i wściekli

The Fast and the Furious
7,4 296 066
ocen
7,4 10 1 296066
5,9 17
ocen krytyków
Szybcy i wściekli
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli

...można popatrzeć jak się tuninguje auta i tyle.
Napuszony, filisterski i mało emocjonujący film. Fabuła i jej logika rozwoju są w porządku, jeżeli nie myśli się o niej dłużej niż dwie sekundy. Zupełnie by mi to nie przeszkadzało, gdyby coś przykuwało w ogóle moją uwagę na ekranie, ale same samochody to za mało. Aktorstwo byle jakie, Diesel pewnie potrafi być bardziej ruchawy niż Seagal, mocno w to wierzę, za to Walker mnie tylko śmieszył, tak jak zresztą cały ten wątek z grupą policyjną, sierżantem i misiem z FBI - głupota i żenada, co drugie zdanie łapałem się za głowę...
Co dobrego? W końcówce wreszcie zrobiło się emocjonująco, przy próbie obrobienia ostatniej ciężarówki (w międzyczasie straszliwe, kompletnie sztuczne i przekombinowane rozwiązanie wątku Jessego i Trana) i ostatnim dragu Toretto i Briana. Zakończenie też było całkiem niezłe - ale co z tego, cały film i tak przegrywa...

użytkownik usunięty
vainamoinen

beka z saladyna
LOL!!!!!!saladyn nie rozśmieszaj mnie.Chyba masz zaburzenia emocjonalne jak ten film według ciebie był nudny albo masz 40 lat i już ci nie staje więc szukasz czegoś co cię podnieci ale nic z tego mój kolego ... jak to na ciebie nie działa to już nic nie zadzaiła:)Ten film jest dla tych którzy lubią szybkie samochody.piękne kobiety,ostrą muze i adrenaline a jak widać dla ciebie są najlepsze ormiańskie filmy typu "ostatni liść wiśni".Sory ale wszysyc krytycy uwarzaja że to będzie wielki hit tylko ty nie ...:P

ocenił(a) film na 3

beka ze speedy'ego
1) Nic mnie nie obchodzi czy Tobie jest śmiesznie czy nie.
2) Zaburzenia emocjonalne nikomu w odbieraniu naprawdę zajebistych filmów nie przeszkadzają - przeciwnie, pomagają, bo są jednym z remediów na np. ciężkie przypadki w zakładach psychiatrycznych; więc ten film mógłby mi najwyżej pomóc w moich domniemanych przez p. speedy'ego, psychiatrę z powołania.
3) Również nic mnie nie obchodzi dla kogo jest ten film, bo ja mogę mieć swoją własną opinię i nie rozumiem skąd ta agresja przy wyrażaniu swojej...
4) No, właśnie, JAK widać, że dla mnie najlepsze są ormiańskie hity?... Nic nie widać, ślepy jesteś, poprzyj to jakoś, bo to kompletnie bez sensu?...
5) Skąd wiesz, że nie lubię "szybkich samochodów, pięknych kobiet, ostrej muzy i adrenaliny" jak to całkiem :I niebanalnie ująłeś???... Ja się wypowiedziałem na temat samego filmu, a nie Michelle Rodriguez czy muzyki. Zresztą, jeżeli Ty nazywasz Limp Bizkit i prymitywne techno ostrą muzą, to z takową prawdopodobnie jeszcze kontaktu nie miałeś...
6) Ostatnie zdanie to już chaos niekontrolowany, bo jak się czyta jedną pozytywną recenzję i twierdzi, że wszyscy krytycy uważają to za hit, to jest niezłe przekłamanie. To jest tylko przypuszczenie, więc pozwalam wyprowadzić się z błędu i z przyjemnością wysłucham jacy to krytycy ochrzcili ten film takim mianem. Dodam, że ja nie trafiłem na żadną pozytywną recenzję "The Fast and the Furious", najwyżej umiarkowane...
7) Punkt najważniejszy - szkoda, że nie ma Twojego maila przy ksywie...ciekawe dlaczego... :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones