PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739350}

Szybki konwój

Le convoi
4,9 345
ocen
4,9 10 1 345
Szybki konwój
powrót do forum filmu Szybki konwój

jak się nie ma nic do powiedzenia
to się qrna filmów nie robi
ponad 100 minut bzdur, głupot i nudy...
beznadzieja na kółkach
ODRADZAM!!!!!

ocenił(a) film na 4
tisoc

Masz rację bardzo słaby film,ale następnym razem używaj znaków interpunkcyjnych bo się robi z tego zwykły bełkot.
Wspomnę też o słownictwie ''qrna'' to trochę obniża poziom twojej wypowiedzi

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
tisoc

Widzę kultura na wysokim poziomie,masz w dupie a odpisujesz.To jest filmweb nawet nie zauważyłem do kogo piszę mam prawo się wypowiedzieć co do opinii użytkowników zrozum to,dobra nie było tematu bo widzę że tylko obrażaniem potrafisz odpisywać, a tak apropo to nie mogę pisać na żadnych tematach rozmów forumowiczów w których ty bierzesz udział zapomnij i poczytaj na czym polega forum wrzuć na luzz Pozdrawiam BEZ ODBIORU

lukasz222_filmweb

chłopie idźże się narzucać komuś innemu ze swoimi mądrościami i jemu truj dupę, jak nie potrafisz inaczej
naprawdę to jest już potwornie żałosne i męczące.
powtarzaj se w kółko, jak mantrę : NIE INTERESUJE MNIE CO MASZ MI DO POWIEDZENIA!
a propos kultury, to właśnie ona nakazuje nie wpychać się oknem, kiedy drzwi są zamknięte...
capisci?

ocenił(a) film na 4
tisoc

Oj dużo nauki jeszcze przed tobą jeżeli chodzi o filmweba o fora o stosunki międzyludzkie.
Nie zrozumiesz że mam prawo ocenić twoją wypowiedz po to jest filmweb a że trafiłem akurat na ciebie to przypadek nie patrzyłem nawet do kogoś piszę, prowadzę wiele wątków ba wiele konwersacjii na filmwebie,i nawet nie pamiętam o czym razem pisaliśmy bo mam wiele innych sprawch na głowię patrząc że ty pamiętasz to widzę że zbyt wiele u ciebie się nie dzieje pozdrawiam i odpuść chłopie bo to zaczyna się robić męczące.

lukasz222_filmweb

Nie przejmuj się tisocem. Dziś młodym po zawodówce wydaje się jakie to rozumy zjedli.

voleon

ani młody, ani po zawodówce.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones