PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107657}

Szybko i bezboleśnie

Kurz und schmerzlos
6,7 165
ocen
6,7 10 1 165
Szybko i bezboleśnie
powrót do forum filmu Szybko i bezboleśnie

niemniej widać, że wszystko jest ułożone pod stronę turecką. Serb nieuczciwy, porywczy, cwaniak i trochę prymitywny, Grek ćpun i złodziej i Turek - do rany przyłóż - lojalny, wspaniały przyjaciel, honorowy, kiedy trzeba to i przywali. Mimo tego film i cała historia trzyma się kupy. Dodatkowy plus za piękną Idil Üner.

Mr_Mey

Czy ja wiem? Serb rzeczywiście irytujący, ale Greka bardzo polubiłem. :) Fakt, złodziej, ale Turek też aniołkiem nie jest. W końcu siedział... Podobał mi się ten film bardzo, podobnie, jak "Soul Kitchen", choć oba filmy to "lżejsze" produkcje w dorobku Akina. "Głową w mur" to to nie jest, brakuje też może "Szybko i bezboleśnie" ambicji "Na krawędzi nieba", ale obejrzeć warto. Mój piąty film Akina i jak na razie jedynie "W lipcu" lekko mnie rozczarowało...

ocenił(a) film na 6
Davus

ooo widzę, że nie tylko ja wkręciłam się w film Fatiha..mi póki co ten film się najmniej podobał..a W lipcu z kolei zaraz obok głową w mur w moim rankingu:) Soul kitchen fajny i śmieszny ale to dzięki aktorowi tureckiemu o imieniu Birol Unel...niedługo zabieram się za kolejny film autorstwa Akina - Solino..zobaczymy co tym razem Fatih stworzył:)

ocenił(a) film na 6
tekla88

aaa Na krawędzi nieba też tak nie do końca mi się podobał obejrzeć można, nie jest to czas tracony ale jak dla mnie bez szału.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones