PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11717}

Szyfry wojny

Windtalkers
7,0 30 444
oceny
7,0 10 1 30444
4,3 3
oceny krytyków
Szyfry wojny
powrót do forum filmu Szyfry wojny

Coś strasznego

ocenił(a) film na 2

Gra Cage'a wywołuje uśmiech politowania. Od samego początku mi nie pasował do tej roli ale mówię dam chłopu szansę. Niestety nie było niespodzianki. Głównie przez niego nie da się tego oglądać(a tu jeszcze ponad godzina filmu...). Już sama pierwsza scena nasunęła mi myśl, że to jakieś kino klasy B z dobrymi nazwiskami(chciałem napisać aktorami ale nie mogłem bo nie widzę tutaj ani jednej dobrej roli). W sumie do tej pory widziałem Cage'a w podobnych rolach w których wg mnie nie był aż taki słaby jak się o nim pisało. Po tym filmie już rozumiem co większość miała na myśli.
Może ocena byłaby łagodniejsza gdyby nie to, że niedawno obejrzałem Pluton. Jak sobie przypominam rolę Berengera i widzę Cage'a... Brak mi słów.

Calcs

Podzielam opinię co do roli Cage`a..Ogólnie uznaje go za marnego aktora, i nie przepadam za nim,więc i w tym filmie można rzec popsuł mi zabawę..Nie rozumiem jego fenomenu^^

ocenił(a) film na 5
Lathiaen

Obejrzyj Pan życia i śmierci, adaptacja, bez twarzy i zrozumiesz

kacperpogorzelskipl

Cage tylko w kasowych filmach za kasą nie obejrzę już z nim żadnego filmu

ocenił(a) film na 5
oprzewielebny

Akurat o kasę na początku nie musiał się martwić więc wybierał ciekawsze rolę np. W ptaśku

kacperpogorzelskipl

Dzięki temu wyrobił se markę i ma z dupy oliwiarke

kacperpogorzelskipl

Trafiłeś w10 bo za min ptaska polubilem kejdza ale potem były schody bez twarzy to przykład reprezentatywny jako rak który toczy Hollywood

Calcs

ALE GADASZ GLUPOTY CZLOWIECZKU ....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones