PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10044563}
5,5 253
oceny
5,5 10 1 253
T.I.M.
powrót do forum filmu T.I.M.

Czarna kobieta rządzi, Biały mężczyzna jest niewolnikiem. Jeszcze próbuje walczyć, ale nie ma szans.

ocenił(a) film na 6
nnn_nnn

Chyba za dużo prawoskrajnych materiałów przyswajasz na codzień, bo żeby mówić, że to jest odzwierciedlenie naszych czasów, a nie po prostu jeden ze scenariuszy, lub jeszcze lepiej, po prostu konkretna historia w tym filmie, bez żadnego znaczenia odnośnie ras bohaterów, to trzeba mieć zachwianą wizję rzeczywistości. Mniej szufladkowania i sloganów, a więcej podchodzenia indywidualnie do ludzi i zdarzeń Ci życzę.

tawindan

Jesteś ślepy i posłuszny agendzie. sam w pewnym momencie odczujesz to na własnej skórze.

ocenił(a) film na 6
nnn_nnn

Nie, po prostu nie sxufladkuję tylko stsram się racjonalnie iceniać, co widzę, nie orofiluję, bo to ogólnie szkodzi, i nie uogólniam bez sensu, bo to spłyca obraz za każdym razem. Rzadko co jest tylko skrajnie lewackie lub prawackie, złe lub dobre, a skrajność jedynie dzieli ludzi i krzywdzi tych wszystkich pomiędzy. Nie zamierzam brać w tym udziału dla żadnej ze stron tego pustego, rozdmuchiwanego w mediach i internecie konfliktu.

tawindan

Bierzesz w tym udział, czy chce czy nie. Nie dostaniesz pracy, bo jesteś białym mężczyzną.

ocenił(a) film na 6
nnn_nnn

To żaden argument, ja też mogę napisać, że dostanę pracę, będąc białym mężczyzną - żaden z nas takim gadaniem nic nie udowodni. A też czy chcemy czy nie, żyjemy w świecie składającym się nie tylko z białych mężczyzn, płacz, że nie w każdej sytuacji to biały facet jest najwazniejszy to dziecinada. Świat jest zróżnicowany, sytuacje są różne, to nic złego. Odnoszę wrażenie jednak, że w swoich przekonaniach jesteś fundamentalistą i nie uda mi się nijak zmienić pozycji, na której się okopałeś, więc nie będę już próbował :) Jeszcze raz życzę traktowania różnych sytuacji indywidualnie i nie widzenia wszędzie agendy, nie każdy czyha na pracę białego Polaka. Pozdrawiam serdecznie mimo różnic.

ocenił(a) film na 7
nnn_nnn

Dobry film mocna 7! - Fajna dupeczka - I tyle w temacie - Polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones